Strona 1 z 1

Promocja dla instalatorów! Podwójne premie!

PostNapisane: 2016-07-15, 08:39
przez KonsultantViessmann
Witam!
W 2016 roku kontynuujemy wakacyjną „Akcję Lato”, która rok temu cieszyła się ogromnym sukcesem.

W ramach Akcji Lato otrzymujesz 2 x wyższą premię za montaż:

kotła Vitodens 200-W,
pompy ciepła (Vitocal 060-A, 161-A, 200-S, 222-S, 242-S, 200-G, 300-G, 350-G, 222-G, 242-G, 333-G, 343-G, 300-A, Vitocaldens 222-F)
które zamontujesz i zarejestrujesz w Programie Instalator od 11 lipca do 31 sierpnia 2016 roku.
Udział w Akcji Lato nie wymaga dodatkowego zgłoszenia – podwójna premia naliczana jest automatycznie!

Nie wiesz co to Program Instalator? Zobacz: http://programinstalator.pl/

Pozdrawiam!

Re: Promocja dla instalatorów! Podwójne premie!

PostNapisane: 2017-02-22, 18:45
przez KonsultantViessmann
Z początkiem roku ruszyła kolejna edycja Programu Instalator, który powstał, aby realizować jeden z celów firmy - szerzenie wiedzy na temat nowoczesnych rozwiązań i stworzenie sieci firm instalatorskich dbających o zapewnienie najwyższych standardów jakości.

W tegorocznej edycji Programu Instalator wprowadzone zostały wiele zmiany, które przyniosą jeszcze więcej korzyści finansowych oraz ciekawych nagród za kolejne zarejestrowane urządzenie.

Za każde prawidłowo zarejestrowane urządzenie uczestnik Programu otrzymuje premię finansową, która wypłacana jest do 20. dnia kolejnego miesiąca. Pieniądze trafiają na kartę prepaid, przy pomocy której możliwe są płatności za zakupy w sklepach. Uczestnicy akcji posiadają dostęp do prezentacji szkoleniowych i webinarów opracowanych z myślą o instalatorach.

Oprócz premii finansowej do zdobycia są wartościowe nagrody, przyznawane są po zarejestrowaniu określonej liczby urządzeń:
Za pierwsze zarejestrowane urządzenie w 2017 roku – do wyboru jest standardowa premia lub wysokiej jakości bluza.
Za trzecie urządzenie – personalizowana naklejka magnetyczna na samochód.
Za piąte urządzenie – voucher na certyfikowane szkolenie Viessmann,
Za dziesiąte urządzenie – automatycznie zostanie podwojona premia rejestrowanego urządzenia.

Rok 2017 jest dla firmy Viessmann wyjątkowy – świętuje ona dwie rocznice: 25-lecie działalności na polskim rynku oraz 100 lat istnienia firmy! Z tej okazji producent wprowadzono dodatkową nagrodę – do co 25. zarejestrowanego urządzenia w systemie dołączane będą wysokiej jakości spodnie robocze do pasa.

Jak zapisać się do programu?

Aby uczestniczyć w programie wystarczy dokonać zgłoszenia wypełniając formularz on-line na stronie www.programinstalator.pl, e-mailem, wysyłając zgłoszenie na adres info@programinstalator.pl, telefonicznie, na infolinii 782 756 666, lub bezpośrednio, kontaktując się z przedstawicielem Viessmann lub odwiedzając jeden z firmowych salonów.