Strona 1 z 1

Superdom - projekty i kompleksowa budowa domów

PostNapisane: 2016-04-21, 12:35
przez starly
www.Superdom.pl
www.facebook.com/SuperdomFunPage/
MGO POLSKA
+48 570 341 991
ul. Żorska 281, 44-251 Rybnik
office@superdom.pl


Firma działa na terenie całej Polski. Konstrukcja superdomu oparta jest na szkielecie drewnianym, drewno najwyższej jakości, suszone przemysłowo, zapewnia stabilność konstrukcji i pełną naturalność w budowie, konstrukcje są równie wytrzymałe co konstrukcje ceramiczna!

Ściany SUPERDOMU docieplone są trwałą, ciepłą i oddychającą otwarto komorową pianą PUR. To wysokiej jakości rozwiązanie rodem z Kanady i USA, daje nam możliwość jeszcze większej oszczędności energii. Ponadto trwała konsystencja materiału oraz odporność na odkształcanie się, eliminuje nam ryzyko występowania pustych przestrzeni i mostków termicznych. Piana otwarto komorowa w przeciwieństwie do tradycyjnej, pracuje i amortyzuje każde nawet mikroskopijne ruchy ścian budynku.

Ściany z zewnątrz nie wymagają dodatkowego docieplenia z uwagi na bardzo dużą izolację cieplną piany PUR w wewnętrznej warstwie ściany. Takie rozwiązanie pozwala na zaoszczędzenie dużych , kosztownych nakładów roboczych, a zaoszczędzone w ten sposób pieniądze mogą Państwo przeznaczyć na wykończenie domu.

Re: Superdom - projekty i kompleksowa budowa domów

PostNapisane: 2019-02-05, 10:32
przez Agata987
Ja wam polecam skorzystac z https://www.prescientco.com. Świetne projekty można zrobić