Strona 1 z 1

Gdzie kupić tanie projekty ogrodów

PostNapisane: 2013-09-16, 07:39
przez Maxik
Gdzie kupić tanie projekty ogrodów - czy znacie jakiś portal albo stronę gdzie można zobaczyć takie projekty i ewentualnie je kupić?

Re: Gdzie kupić tanie projekty ogrodów

PostNapisane: 2013-10-24, 09:05
przez benek79
Nie trzeba kupować. MOżna poszukać w internecie. Są tu naprawdę piękne projekty godne uwagi, które dodatkowo można zrealizować samodzielnie:)

Re: Gdzie kupić tanie projekty ogrodów

PostNapisane: 2016-08-23, 13:35
przez Wojtek89
Możesz poszukać w internecie, albo też wzorować się na innych i stworzyć swój własny. Fajnie wygląda ogród z wykorzystaniem kostki Granit Nova, który znajduje się pozbruk.pl/produkt/granit-nova/

Re: Gdzie kupić tanie projekty ogrodów

PostNapisane: 2016-08-26, 06:59
przez sche
Po co kupować projekt? Można nabyć na jakimś stoisku z książkami album za parę złotych z przykładami, na pewno będą tam rozrysowane ogródki i podane nazwy użytych roślin. Z takiego poradnika dowiesz się np. jak urządzić ogród zgodnie z zasadami feng shui. Obecnie jest boom na ogrody, tak jak i na gotowanie, więc w tv też lecą programy o urządzaniu ogrodów, np. Maja w ogrodzie. Albo podejrzyj u sąsiadów co mają, pod warunkiem że nie ograniczyli się do najniższego standardu, czyli trawnik+kostka brukowa+iglaki... Na pewno warto też trochę poczytać i poszperać w necie ;) buduj ogród powoli, dodawaj co sezon nowe rośliny, część z nich może się nie utrzymać, więc i tak trzeba będzie je zastąpić innymi. Z trawnikiem też nie ma co szaleć, bo potem jest dużo koszenia i wcale nie jest łatwy w utrzymaniu. Lepiej postawić na ozdobne krzewy, dużo bylin, kilka drobnych drzewek, np. magnolia, klon palmowy, może nawet mały warzywnik albo drzewa owocowe?
Zajrzyj np. na stronę Muratora, temat: wokół domu - aranżacja ogrodu

Re: Gdzie kupić tanie projekty ogrodów

PostNapisane: 2016-09-19, 15:51
przez Norbert145
Dokładnie tak, ewentualnie można zgłosić się o pomoc w wykonaniu projekty ułożenia kostki przy większych podwórkach. Taką usługę ma pozbruk z tego co pamiętam. Możesz napisać zapytanie przez formularz "Zapytaj" :)

Re: Gdzie kupić tanie projekty ogrodów

PostNapisane: 2019-04-11, 13:14
przez Nowakoski78
Moim zdaniem dobra firma od projektowania ogrodów ale jeżeli ktoś ma takie zdolności to na 100% może stworzyć coś niepowtarzalnego i oryginalnego. Moja żona taką smykałkę ma i stworzyła przepiękny ogród i cały czas dokupuje jakieś drzewka w swojej zaprzyjaźnionej szkółce w Spiczynie szkółka drzew i krzewów Lubelskie.

Re: Gdzie kupić tanie projekty ogrodów

PostNapisane: 2019-04-11, 17:36
przez liton
Kupowanie gotowca to wyrzucanie pieniędzy, bo i tak trzeba będzie wiele poprawiać. Zgłoś się do firmy Gardenon z Suwałk. Przyjadą obejrzą, porozmawiają jak ty to widzisz, zaprojektują a potem zrobią. Możesz mieć ogród marzeń bez żadnych poprawek.

Re: Gdzie kupić tanie projekty ogrodów

PostNapisane: 2019-04-16, 09:05
przez Amanda
Też się przez jakiś czas zastanawiałam nad kupnem projektu, ale potem na szczęście się rozmyśliłam i sama sobie ogród zaprojektowałam. Poważnie to nic trudnego. Trochę popatrzyłam w internecie na różne projekty, trochę po okolicy, co ludzie u siebie mają i po kilku dniach tak naprawdę już miałam pomysł na mój ogród. Została kwestia doboru roślin, ale w tym wypadku bardzo pomogła mi strona internetowa sklepu http://futuregardens.pl/. Mają tam duży wybór roślin, podzielone na logiczne działy i każdy gatunek jest dobrze opisany (jakie gleby preferuje, jakie stanowisko i glebę) . Od razu wiedziałam, czy u mnie się będzie nadawał czy nie. Dzięki czemu zaoszczędziłam sporo czasu, bo nie musiałam tych informacji szukać w necie o każdym gatunku jaki mi sie spodobał.

Re: Gdzie kupić tanie projekty ogrodów

PostNapisane: 2019-05-25, 12:44
przez Rotin
A będziesz na etapie wyboru pięknych elementów wykonanych z betonu do ogrodu, czyli m.in oczywiście kostki dekoracyjne, palisady, płyty tarasowe i jeszcze długo musiałbym wymieniać zajrzyj do oferty producenta Pozbruk. Tym bardziej, że zwracają szczególną uwagę na jakość ich wykonania oraz odpowiednich zabezpieczeń przed wnikaniem wilgoci i działaniem mrozu.