Strona 1 z 1

Re: Zima - dach - jak przygotować?

PostNapisane: 2016-12-17, 18:46
przez Edek00
Można też zastosować izolację nakrokwiową DivoDamm Pro lub Top od Braas która bardzo dobrze ogranicza mostki cieplne i można użyć jej zamiast deskowania na całości dachu :)

Re: Zima - dach - jak przygotować?

PostNapisane: 2016-12-19, 12:50
przez nizinski406
Można też odpowiednio wyposażyć dach podczas jego kłądzenia i nie martwić sie byle pirdnięciem mrozu lub opadem śniegu.

Re: Zima - dach - jak przygotować?

PostNapisane: 2016-12-21, 10:00
przez vladimir
Ogólnie trzeba sprawdzić, czy coś nie przecieka, jeśli wewnątrz są (tak jak u mnie teraz w trakcie budowy) jeszcze nieocieplone poddasze, tylko sama konstrukcja to należy zabezpieczyć drewno przed grzybami, pleśnią itp. Bo potem jak się to przykryje płytami to lipa już. Właśnie sam malowałem teraz impregnatem ochronno-gruntujacym vidaronu. A co do osób, które już mieszkają – to jak dach jest prawidłowo zrobiony to nic nie należy robić.

Re: Zima - dach - jak przygotować?

PostNapisane: 2018-09-30, 12:14
przez Norbert145
Ja również nic nie muszę robić, ponieważ trafiłem na Braas gdzie kupiłem dachówkę ceramiczną Turmalin ostatnio również dla rodziców ze względu na promocję jaką przygotował producent do końca października. Świetna cena, wysoka jakość, niska porowatość, intensywny kolor itd. Nic dodać nic ująć :)

Re: Zima - dach - jak przygotować?

PostNapisane: 2019-02-14, 21:28
przez Edek00
Zgadzam się z poprzednikiem, akurat jeżeli chodzi o materiały dachowe to tutaj Braas jest bezkonkurencyjny do stworzenia pięknego i jednocześnie bezpiecznego dachu na wiele długich lat.

Re: Zima - dach - jak przygotować?

PostNapisane: 2019-07-31, 12:46
przez Kiki44
Ja pozostawałbym przy rozwiązaniach które nie rdzewieją w tym m.in dachówką ceramiczną bądź betonową. Wiele osób myśli że są to rozwiązania zbyt drogie, jednak jak można zauważyć m.in przy cennikach Braas nie wygląda to tak strasznie, a ceny dachówek betonowych są bardzo zbliżone do blachodachówek.

Re: Zima - dach - jak przygotować?

PostNapisane: 2019-08-28, 13:20
przez JurekSeraf
Dlatego ja mogę polecić Ci, abyś pomyślał nad postawieniem na porządnych producentów do których zdecydowanie należy m.in Braas ze względu na wysoką jakość wykonania dachówek oraz blachodachówek, zabezpieczeń oraz szeroki wybór modeli i kolorów. Przekonaj się sam zaglądając na stronę monier.pl

Re: Zima - dach - jak przygotować?

PostNapisane: 2019-09-23, 07:10
przez antekbudowlaniec
Bardzo dobrą izolacją jest piana PUR. Dokładnie wypełnia szczeliny dachu, jest odporna na uszkodzenia, do tego też zapewnia dobrą izolację akustyczną. Co do pokrycia to praktycznym rozwiązaniem są dachówki ceramiczne Roben

Re: Zima - dach - jak przygotować?

PostNapisane: 2019-12-26, 09:37
przez Alekso32
Ja natomiast jestem zdecydowanym zwolennikiem wyboru w zakresie pokryć dachowych to porządnej dachówki ceramicznej i jeżeli chodzi o jakość wykonania to Braas ma zdecydowanie najlepiej zestawioną ofertę i do tego bardzo dobre warunki gwarancyjne. Myślę, ze warto sprawdzić tym bardziej że akcesoria chroniące go przed zalaniem śniegiem również przygotowali :)