Strona 1 z 1

Drzwi do łazienki

PostNapisane: 2014-06-30, 12:23
przez tomek9
Od dłuższego czasu zastanawiam się nad jakimiś drzwiami do łazienki. Ważne, żeby nie miały luster. Jesteście w stanie mi coś polecić?

Re: Drzwi do łazienki

PostNapisane: 2014-06-30, 17:30
przez theme
Prawie żadne drzwi do łazienki nie mają lustra ;). Jest ono np. w opcji za dopłatą w kilku modelach porty. Z dobrych do łazienki możesz rzucić okiem sobie na Erkado (raczej ramowe z serii stile bo płytowe odchodzą do lamusa) bądź K&P, bo robią też super drzwi drewniane, choć do łazienki z dużą wilgocią mogą się odkształcać.
Napisz więcej szczegółów na czym Ci zależy, bo tak wymieniać firmy i wzory można w nieskończoność.

Re: Drzwi do łazienki

PostNapisane: 2014-07-01, 15:40
przez bolkow
Przejdź się po sklepach i pozbieraj katalogi. Znajomi ostatnio wymienili w całym domu drzwi, drogie jak nie wiem, i już będą je reklamować, bo się okleina marszczy i odkleja. Więc poszukaj, jakie ci się podobają i tyle.

Re: Drzwi do łazienki

PostNapisane: 2014-07-19, 09:31
przez Edomek
Jak już pisałem w innym poście drzwi mają się podobać, a czy do łazienki to kwestia tulei wentylacyjnych lub podcięcia, chociaż bez tego też można wstawić i będą, firma ERKADO faktycznie ma spoko drzwi, proste, a mogą się podobać.

Re: Drzwi do łazienki

PostNapisane: 2014-07-30, 09:50
przez gburek27
Trzeba przejzeć ofertę kilku firm, i zobaczyć co się spodoba. Jeśli któryś wzór Ci się spodoba, ale wykonanie danej firmy nie, możesz znależć ten sam wzór w innej. Wzory częśto się powielają, mają tylko inną nazwę i kolorystykę.
Zajrzyj na stronkę www.superdrzwi.pl mają tam kilka firm z drzwiami wewnętrznymi, porównasz je sobie.
Poleciłbym drzwi ramowe:)