Beton architektoniczny - czyli płyty betonowe w aranżacjach

Re: Beton architektoniczny - czyli płyty betonowe w aranżacjach

Postprzez mazwoj » 2019-02-24, 09:47

Beton jest ciekawym materiałem ale nie do końca polecałbym z niego robić balat do łazienki. Mam taki hand made by majn hands ;). Tylko czyszczenie tego blatu jest prawdziwym testem cierpliwości. Ja lubię beton we wnętrzach i zastanawiam się jak go trochę dodać aby nie zwariować. Myślałem nad dwoma rzeczami. Chciałem zmienić drzwi w domu na pełne w okleinie betonowej takie jak ma Erkado u siebie. Fajny popielaty odcień betonu. Do tego zastanawiałem się czym obłożyć kominek. Będzie to duża "skrzynia" i tam chciałem też dać beton ale zastanawiałem się nad czymś trochę ciemniejszym jak drzwi aby nie wyszło wszystko w jednej tonacji.
mazwoj

Odp

Google - reklama

Postprzez Kamieniarstwo » 2019-04-02, 15:48

Osobiście nie mam nic przeciwko, natomiast taki beton wygląda dosyć surowo, może lepsza propozycją będzie kamień naturalny? Mowa zarówno o ścianach jak i podłodze, to zarazem piękna i ponadczasowa aranżacja.
Kamieniarstwo

Postprzez mariuszwitak » 2019-05-05, 13:35

Z praktycznych rozwiązań to po prostu dekoracja ścian klinkirem. Można w spokoju położyć takie płytki klinkierowe. Płytki mniej obciążają ścianę, są łątwiejsze w montażu, a też elegancko wyglądają. Tu mogę z własnego doświadczenia polecę płytki King Klinker
mariuszwitak

Postprzez iggney » 2019-05-06, 05:49

Racja. Beton jest fajny, ale nie wszędziepasuje. Płytki klinkierowe mają dużo bardziej praktyczne zastosowanie, więc luz. King Klinker ma fajne te kolekcje, różne wzory lica, różne kolory, więc możliwość aranżacji jest dość spora
iggney

Zobacz też to

Doradca Reklama

Poprzednia strona

Powrót do Urządzanie domu lub mieszkania