Prosty program do wykonania wizualizacji wnętrz.

Prosty program do wykonania wizualizacji wnętrz.

Postprzez 4design » 2014-01-16, 11:07

Posiadamy do sprzedaży licencje na program komputerowy do wizualizacji wnętrz. Program ten jest bardzo prosty i szybki w nawigacji, pozwala dowolnie zmieniać elementy wystroju wnętrz. Posiada bogatą bibliotekę różnego rodzaju wnętrz, od domowych przez handlowe do usługowych. Dużym atutem programu jest możliwość dodawana własnych zdjęć i późniejszego ich "obrabiana" używając elementów dekoracji zarówno z bogatej biblioteki jak również samodzielnie dodanych. Poniżej dołączamy kilka przykładowych zdjęć z jednego pomieszczenia. Zainteresowane osoby/firmy zapraszamy do kontaktu z firmą Agora z Kalisza http://www.agora-firany.pl/pl/kontakt.html/
4design

Odp

Google - reklama

Re: Prosty program do wykonania wizualizacji wnętrz.

Postprzez kropka2 » 2014-06-29, 20:33

Ja też kiedyś szukałem podobnego programu, ale jakoś nie udało się znaleźć. z tego względu w końcu udałem się do specjalisty i tam wykonano dla mnie świetny projekt. Myślę, że powinieneś zrobić tak samo przynajmniej będziesz miał pewność, że wszystko jest ok:)
kropka2

Postprzez reci » 2014-09-28, 16:28

Ile ten program kosztuje? Ja na razie jestem zadowolony z darmowych narzędzi w internecie do takich prac, które na szczęście też mają możliwość wrzucania zdjęcia własnego pokoju i późniejszego dekorowania go według tego co sobie zażyczymy. Ja korzystam np ze strony internetowej producenta farb Śnieżka z takiego programu z powodzeniem. Nie trzeba nic dodatkowo instalować. Bardzo dobrze sprawdza się podczas odrzucania ładnych kolorów, ale zupełnie nie pasujących do wnętrza. :)
reci

Postprzez miroslaw » 2015-01-13, 00:01

A gdzie jeszcze można znaleźć darmowe programy czy aplikacje do wizualizacji wnętrz? Chętnie bym sobie w ten sposób poeksperymentował:) Jak znacie jakieś konkretne źródła, to podzielcie się wiedzą;)
miroslaw

Postprzez reci » 2017-11-20, 20:04

Mogę po ponad trzech latach od mojego ostatniego wpisu w tym temacie zaoferować linka: https://www.sniezka.pl/kreator-wnetrz/wybor-pomieszczenia

:)
reci

Zobacz też to

Doradca Reklama

Powrót do Sypialnia