Stół drewniany do salonu

Stół drewniany do salonu

Postprzez Rotin » 2019-05-22, 07:57

Cześć,
Gdzie polecacie mi zajrzeć podczas poszukiwań stołu do jadalni. Zależy mi na wyborze modelu okrągłego z możliwością rozłożenia, bo nie dysponujemy zbyt dużą powierzchnią. Natomiast na różne spotkania rodzinne, czy ze znajomymi na pewno by nam się to przydało. Za każdą wskazówkę ogromne dzięki!
Rotin

Odp

Google - reklama

Re: Stół drewniany do salonu

Postprzez czaroslaw33 » 2019-05-22, 08:04

No to na pewno lepiej abyś pomijał duże sieciówki, bo jednak nie wytrzymają one zbyt długo. Natomiast jeśli chodzi o sam wybór mebli to ja jestem za https://www.salonmeblowy.net.pl/ bo tutaj dbają o jakość wykonania, ilość dostępnych modeli oraz dobre ceny jak za propozycje drewniane. Dlatego jak będziesz miał trochę wolnego czasu to zdecydowanie warto ich odwiedzić, nie pożałujesz :)
czaroslaw33

Postprzez Alekso32 » 2019-05-23, 12:38

czaroslaw33 napisał(a):No to na pewno lepiej abyś pomijał duże sieciówki, bo jednak nie wytrzymają one zbyt długo. Natomiast jeśli chodzi o sam wybór mebli to ja jestem za https://www.salonmeblowy.net.pl/ bo tutaj dbają o jakość wykonania, ilość dostępnych modeli oraz dobre ceny jak za propozycje drewniane. Dlatego jak będziesz miał trochę wolnego czasu to zdecydowanie warto ich odwiedzić, nie pożałujesz :)

My z ładny rok temu kupowaliśmy u nich krzesła do ławy dla rodziców i przyznam, że jest w czym wybierać. Nie podobały im się żadne z tych większych sklepów sieciowych, dlatego jeszcze odwiedziliśmy ich stronę i tutaj również rozmiarami pasowały drewniane Elza (bukowe) z dużym siedziskiem więc naprawdę wygodnie się na nich siedzi i każdy gość bez problemów sobie na nim dłużej posiedzi nawet podczas świąt, czy rodzinnych spotkań.
Alekso32

Postprzez Norbert145 » 2019-05-24, 07:03

Chętnie też do nich zajrzę, bo wolę sobie sprawdzić więcej opcji zanim ostatecznie zdecyduję się na zakup, a w przypadku stołów drewnianych oraz krzeseł nie jest to takie proste jak mogłoby się wydawać.
Norbert145

Postprzez Kiki44 » 2019-05-24, 07:24

My postawiliśmy na stół rozkładany, który w przypadku https://www.salonmeblowy.net.pl naprawdę mogą znacząco zmienić swoje wymiary. Dokładnie chodzi mi tutaj o nasz wybór, czyli "S6 biały" który ma wkładki o długości 45cm i do każdego stołu dołączają 3 wkładki, które mogą wydłużyć go o 45cm, 90cm, a nawet 135cm, więc różnica jest bardzo znacząca.
Kiki44

Postprzez AtlanticPolska » 2019-06-06, 11:59

Proponuję stolik w stylu skandynawskim, który wykonano z drewna w odcieniach bieli i szarości. Dobrze jeśli będzie miał metalowe nogi i półkę. Skomponuje się z jasną podłogą, kanapą i witryną.

Obrazek
AtlanticPolska

Postprzez Edek00 » 2019-07-03, 18:12

Jeśli szukacie również mniejszych propozycji w zakresie stolików kawowych do swojego salonu to polecam zwrócić uwagę na ofertę sklepu Edinos, gdzie znajdziecie mnóstwo opcji, które ciekawe dopełnią Wasze wnętrze zarówno w nowoczesnym, jak i industrialnym stylu. My szukaliśmy z zoną propozycji jednak szklanego stolika z czarnymi dodatkami i tak trafiliśmy na https://www.edinos.pl/stoliki-szklane-czarne które zdecydowanie polecam sprawdzić ponieważ pięknie się prezentują nawet w niedużych salonach (u nas jest to ława szklana Elena), której jak na razie nawet udało nam się nie uszkodzić :)
Edek00

Zobacz też to

Doradca Reklama

Powrót do Salon