Szukam w Warszawie jakieś firmy do zrobienia mebli

Szukam w Warszawie jakieś firmy do zrobienia mebli

Postprzez lucas33 » 2021-08-25, 08:12

Szukam w Warszawie jakieś firmy, która zajmuje się wykonywaniem mebli na wymiar. Jeśli ewentualnie pod tym kątem możecie mi coś polecić, macie jakąś taką firmę to dajcie znać. Najlepiej kogoś z doświadczeniem, tak by był w stanie mi też coś podpowiedzieć jeśli chodzi o zaplanowanie takiej estetyki, która będzie się dobrze prezentować.
lucas33
 
Posty: 135
Dołączył(a): 2015-10-01, 08:22

Re: Szukam w Warszawie jakieś firmy do zrobienia mebli

Postprzez krzys78 » 2021-08-27, 12:35

Jeśli chodzi o warszawę to skontaktuj się z www.LUVIOmeble.pl. Jeśli chodzi o meble to zrobiłem z ich ofertą całe mieszkanie i jestem bardzo zadowolony. I meble się doskonale prezentują i można liczyć na ich wykonanie na wysokim poziomie więc tak naprawdę oferta wypada świetnie i można oczekiwać, że to będzie udany wybór. Na pewno coś tam pod Twoje oczekiwania też będą w stanie zaproponować.
krzys78
 
Posty: 304
Dołączył(a): 2018-09-14, 12:24

Re: Szukam w Warszawie jakieś firmy do zrobienia mebli

Postprzez marzena09 » 2021-09-16, 11:14

Czy jest sens robić meble pod wymiar? No chyba, że chodzi o kuchnie, jeśli tak to lepiej poszukać dobrego stolarza, który zrobi je doskonale i nie zedrze z nas skóry. Jeśli chodzi o pozostałe meble jak łóżko sypialniane, sofy, czy komody to spokojnie można kupić gotowe. Uwierz mi, że są świetnej jakości. Wiem, bo sami niedawno kupowaliśmy. Podrzucam Ci namiar https://slf24.pl/ , zerknij jak chcesz, to nic nie kosztuje.
marzena09
 
Posty: 48
Dołączył(a): 2016-11-05, 07:18


Powrót do Kuchnia



 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości