Jakiej firmy okna? - OKNOPLAST, PETECKI, DAKO, DRUTEX

Re: Jakiej firmy okna? - OKNOPLAST, PETECKI, DAKO, DRUTEX

Postprzez miki789 » 2018-02-20, 08:35

W domu jednorodzinnym przy budowie sporo przestrzeni zyskałem przez drzwi przesuwne. Jestem zadowolony, że się zdecydowałem. Średni pokój podzieliłem na dwa pomieszczenia i teraz normalnie wynajmuję, bez wchodzenia sobie w drogę. Kredyt sam się spłaca ;p Szukałem przede wszystkim niezawodnego na lata, płynnego mechanizmu przesuwania dość dużych skrzydeł. Kontaktowałem się z kilkoma dostawcami, ale ostatecznie zdecydowałem się na producenta Komsta. Niezawodni ludzie, sporo mi doradzili i nie było problemów z pomiarami i przedstawieniem racjonalnej wyceny.
miki789

Odp

Google - reklama

Postprzez adam289 » 2018-12-31, 09:36

Ja mam osobiście bardzo dobre doswiadczenia ze stolarką od OknoPlus. Czy to drzwi, czy to okna wszystko robią na wysokim poziomie, szczelne, energooszczędne, na super akustyce, można zadbać o ciepło i bezpieczeństwo domowych wnętrz. Co do Katowic to można ich produkty znaleźć na Oswobodzenia w RORO.
adam289

Postprzez mirkoslaw » 2019-07-31, 09:18

Więcej czasu zeszło mi na wyborze samych okien, ale te Pixele okazały się najlepsze, duże, szczelne i z gwarancją. Ekipa Oknoplastu w Piasecznie ekspresowo uwinęła się z montażem, korzystają z nowoczesnego sprzętu więc poszło raz dwa.
mirkoslaw

Zobacz też to

Doradca Reklama

Poprzednia strona

Powrót do Okna i drzwi