Jakie okna wybrać? Potrzebuje pomocy

Re: Jakie okna wybrać? Potrzebuje pomocy

Postprzez NatalkaKoper » 2015-01-29, 11:34

Boże jak dobrze, że trafił mi się ten temat.
Muszę zakupić okna 2,34 cm i nie wiem na co to zamontować. Myślałam nad pianką, ale chyba jednak taśmy, skoro dadzą radę utrzymać taki ciężar jak Twoje to i moje ciut mniejsze powinny bez problemu złapać.
http://comperio.cal.pl/porownanie-telefonow.html
NatalkaKoper

Odp

Google - reklama

Postprzez budowaD » 2015-01-30, 09:24

Dziękuje za życzenia:)
Ja również życzę Ci Wszystkiego dobrego na 2016 rok:)
Przede wszystkim rychłej przeprowadzki do swojego wymarzonego domu. Z punktu widzenia inwestora życzę Tobie również by wszystkie decyzje, które w toku tej budowy podjęłaś były trafne>

Jeśli chodzi o Twoje pytania to wygląda to następująco:)
Święta udało się spędzić w nowym DOMU.
Było warto się trochę pomęczyć. Co prawda nie doszły jeszcze wszystkie meble i drzwi wewnętrzne ale wspomnienia z pierwszych świąt są :)
Wykończenie od wewnątrz moich okien Peteckiego wyglądało w ten sam sposób jaki opisujesz:) Mamy podobnych majstrów he he
Z punktu widzenia inwestora, który ten temat ma już za sobą to bardzo szybki, a jednocześnie dokładny sposób na uporanie się z obróbką okien
Jeśli chodzi o skraplanie pary wodnej na szybach to masz rację u mnie również takie zjawisko nie wstępuje pomimo tego ze gotuje i piorę
Dodatkowo zimowe widoki bezcenne:)
Pozdrawiam gorąco :)
budowaD

Postprzez zuraw68 » 2015-02-06, 14:49

Super, dzięki za wszystkie porady :)
Przyjaźń rodzi się w momencie, gdy jedna osoba mówi do drugiej: "Co? Ty też? Myślałem, że tylko ja".
zuraw68

Postprzez mariuszwitak » 2015-03-20, 07:54

Ja mam okna drutex iglo energy i jestem z nich bardzo zadowolony. Długo się zastanawiałem nad wyborem, ale ostatecznie jestem bardzo zadowolony, bo okienka są eleganckie i funkcjonalne. Do domu jednorodzinnego w sam raz.
mariuszwitak

Postprzez Krystina » 2015-03-21, 13:15

Długo je masz?
Krystina

Postprzez marcel » 2015-03-27, 12:53

Wydaje mi sie,że gdzieś juz to pisałem ale wybraliśmy z zoną okna Budvar. Wstawialiśmy jakiś czas temu. Jesteśmy zadowoleni. Dodam,że mieszkamy w bardzo głośnej okolicy tak więc liczyła się dla nas akustyczność. Okna są takie jak chcieliśmy. Praktycznie nie przepuszczają hałasu tak wiec w nocy można sie wyspać a nie jak przy poprzednich mećzyć. Mają również dobrą izolację cieplną.
PCV, pasywne i z 8 komorową zabudową tak więc mieszkanie mimo że jest narożne to nie traci ciepła.

Pozdrawiam.
marcel

Postprzez reci » 2015-03-28, 16:57

Wymiana czy wstawienie nowych okien nie kończy się na wybraniu odpowiedniej marki czy modelu. Pozostaje jeszcze przecież ich montaż, a dobry montaż okien jest mega ważny z punktu widzenia akustyki czy izolacyjności cieplnej.
reci

Postprzez piotr0605 » 2015-04-17, 14:12

A ja Śmiało mogę polecić okna DELTA produkowane na niemieckich profilach KBE , TROCAL lub Kommerling. Solidne profile o grubości 88 mm produkowane w technologii Greenline ( nie zawierają ołowiu) . Pakiety szybowe 2 i 3 szybowe firmy Pilkington. Firma się nie reklamuje ale widać nie musi.
piotr0605

Postprzez rabarbar25 » 2015-04-27, 09:10

Osobiście przy wyborze okien kierowałam się przede wszystkim opinią fachowców, którzy te okna montują. Brat kupował okna tego samego producenta co znajomy, ale montowały im je dwie różne firmy (w różnych salonach z oknami się zaopatrywali) i już jest różnica. Jeden narzeka, drugi jest zadowolony. Nieważne jak wypasione i drogie okna by nie były, źle zamontowane nie będą spełniać swojej funkcji jak należy. Skorzystałam z opinii brata (to ten zadowolony :) ) i kupiłam swoje w Omnicorpie ( www.omnicorp.pl ) no i cóż, nie narzekam ;) Okna mam już 2 i pół roku i nic złego się nie dzieje. Ciepło jest przez cały rok (tutaj dodam, że mam niewielki dom i spokojnie wystarczyły mi dwuszybowe). Pozdrawiam ;)
rabarbar25

Postprzez daro77 » 2015-07-28, 09:20

Myślę, że to czego szukasz, znajdziesz na stronie producenta Glumatex www.glumatex.com.pl. Sam zobacz w galerii, robią naprawdę piękne i unikalne rzeczy. A wszystko za rozsądne pieniądze i pod wymiar. Tak jak sobie wymarzysz. Pozdrawiam i życzę miłego dnia.
daro77

Zobacz też to

Doradca Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Okna i drzwi