Jakie okna plastikowe wybrać

Jakie okna plastikowe wybrać

Postprzez Majsterkowicz » 2012-11-14, 07:28

Jakie okna plastikowe są najlepsze?
Czy ktoś może orientuje się w tych wszystkich markach okien i które będę dobre jakościowo no i wiadomo nie za drogie :) pomóżcie :)
Majsterkowicz

Odp

Google - reklama

Re: Jakie okna plastikowe wybrać

Postprzez franklin » 2012-12-25, 10:37

Marek jest wiele, każdy zachwala co innego. Na pewno jednak nie wybierajmy taniochy, taka nie sprawdzi się i szybko okna trzeba będzie wymienić.
franklin

Postprzez katarzyna » 2013-06-24, 14:51

Okno Plast to fajna firma z renomą, można im ufać bo produkty mają na prawdę wysokiej jakości. ceny też są przystępne;)
katarzyna

Postprzez Monti123 » 2013-07-24, 20:50

Producentów okien jest tak wielu, a rynek tak rozdrobniony, że trudno ci poradzić. Najlepiej zorientuj się wśród znajomych w swojej okolicy, z których firm korzystali i zapytaj o ich doświadczenia.To będzie najlepsza rekomendacja. Przy wyborze dystrybutora warto zwrócić uwagę na gwarancje na poszczególne komponenty okna i całe okno oraz na to, czy zapewniają transport i montaż okien. Każdy z tych elementów jest bardzo ważny i decyduje, o tym czy będziesz zadowolona. Ja polecam okna z profilami Inoutic (kiedyś Deceuninck) oraz okuciami Winkhaus. Słyszałam także, że profile Veka i Rehau to dobry wybór. Ale i tak największe znaczenie ma to, kto te elementy składa w całość (czyli producent okien), bo nawet najlepszy produkt można zepsuć, jak się go nieumiejętnie użyje.
Monti123

Postprzez abi1 » 2013-08-30, 12:22

Ja ze swojej strony polecam ms więcej niż okna. dwa lata temu wymieniałam okna w kamienicy i decydowałam się na wood look. chciałam co prawda okna drewniane, ale te chociaż pcv wyglądem imitują drewno. dopasowały się klimatem do starego budownictwa, a nie wymagają jak w przypadku okien drewnianych ksztownych konserwacji.
abi1

Postprzez Bonifacy01 » 2013-09-23, 07:12

Przede wszystkim musisz zastanowić się jakie okna cie interesują bo jak mówili moi poprzednicy ofert jest cała masa. Na pewno zastanów się czy chodzi ci o okna drewnopodobne, czy możesz chcesz standardowe pcv. Warto zwrócić również uwagę na współczynnik przenikania ciepła bo jest on dośc ważny. ja również mogę polecić okna ms. osobiście decydowałem się na linię MSline ze wzmocnieniami termicznymi. Najlepiej jednak zobacz jacy producenci mają siedzibę w twojej okolicy i poszukaj opinii odnośnie ekipy montażowej lub salonów (autoryzowanych najlepje), które zjamują się bezpośrednio montażem.
Bonifacy01

Zobacz też to

Doradca Reklama

Powrót do Okna i drzwi