Jakie okna kupić

Jakie okna kupić

Postprzez miki789 » 2020-04-15, 08:09

Jakie macie wskazówki dla człowieka, który pierwszy raz przymierza się do zakupu okien plastikowych? Mam bardzo stare i przydałoby się wymienić. Teraz robota w przestojach, więc zastanawiam się nad delikatnym remontem.
miki789

Odp

Google - reklama

Re: Jakie okna kupić

Postprzez krzys78 » 2020-04-16, 12:06

Aluminiowe okna kupiłem w https://vitopolska.com, jeszcze kilka miesięcy temu. Wahałem się, bo sporo modeli jest oczywiście, ale przekonał mnie głównie wygląd, mam okna imitujące strukturę drewna, praktycznie nie do rozpoznania przez niewprawione oko. Normy izolacyjności spełnione, no i polski producent z konkretnym doświadczeniem, więc tym bardziej.
krzys78

Postprzez Mareks84 » 2020-04-28, 09:36

Jeśli zamierzasz kupić okna PVC, to koniecznie zwróć uwagę na ich jakość, a nie cenę. Ważne w tym przypadku są takie kwestie jak stabilność skrzydła, system oku czy materiał z jakiego wykonano uszczelki, gdyż to one będą decydować o trwałości okna. Bez dobrego rozeznania technicznego ciężko ocenić wszystkie te szczegóły, ze swojej strony mogę polecić produkowane przez polskich producentów okna na systemach Schuco. Na Lubelszczyźnie można je kupić np. w firmie Oknostyl z Jabłonnej, a tu można znaleźć więcej producentów tych okien w innych regionach Polski: www.schueco.pl/premium-partner To bardzo dobrej jakości, przebadane rozwiązania, które chwali wielu fachowców z branży budowlanej.
Mareks84

Postprzez tomm » 2020-04-28, 11:34

Wybór okien do mieszkania stanowi nie lada wyzwanie. Szczególnie, że na rynku jest wielu producentów stolarki okiennej oferujących szeroką gamę produktów. Przede wszystkim zwróć uwagę na parametry techniczne jak izolacja akustyczna i cieplna (współczynnik uW), wytrzymałość, bezpieczeństwo (zaczepy antywłamaniowe, blokada klamki). Następnie możesz sobie wybrać kolor okien pvc lub postawić na okleinę np. drewnopodobną. Co do producenta, to zdecydowanie warto zaufać tym z wieloletnim doświadczeniem jak Eurocolor. W ich ofercie znajdziesz tradycyjne modele okien jak i te dostosowane do budownictwa pasywnego. Zresztą zobacz sobie konkretne modele na ich stronie https://eurocolor.com.pl/okna.
tomm

Zobacz też to

Doradca Reklama

Powrót do Okna i drzwi