Drzwi wewnętrzne - jakie wybrać?

Drzwi wewnętrzne - jakie wybrać?

Postprzez Masleckii » 2014-01-24, 11:43

Wybudowałem ostatnio dom i teraz jestem na etapie jego wykańczania. Wybrałem już panele, jasny dąb i mam problem jakie drzwi wewnętrzne do nich dobrać?
Chodzi mi tutaj o markę drzwi żeby były trwałe jak i o kolor do jasnego dębu - co radzicie?
Masleckii
 
Posty: 10
Dołączył(a): 2014-01-24, 11:38

Re: Drzwi wewnętrzne - jakie wybrać?

Postprzez MajsterZbigniew » 2014-01-24, 11:56

Nie napisałeś wiele szczegółów co do takich drzwi, ale mam nadzieję że chodzi Ci o dom jednorodzinny, chociaż równie dobrze możesz pytać o drzwi do mieszkania w bloku. Ok, czarodziejem nie jestem i nie będę szacował, dlatego postaram się odpowiedzieć rzeczowo.
Jeśli chodzi i kolorystykę drzwi, to naprawdę nie ma z tym najmniejszego problemu. Obecnie większość znanych firm dostosuje Ci kolor drzwi pod Twoje preferencje. Drzwi brązowych, w kolorze dębu i innych odcieniach tego typu znajdziesz setki w każdym sklepie z produktami dla domu. Pamiętaj, że drzwi nie muszą być też identyczne, kwestia dopasowania, to często kwestia gustu, bo przecież z brązowym dobrze zestawi się czarny kolor, albo jasny brąz.

Teraz kilka kwestii technicznych. Na jakich drzwiach Ci zależy? Mają być antywłamaniowe? Jeśli tak, to polecam drzwi od Gerdy. Ja mam od nich jedne drzwi i naprawdę, mają takie systemy antywłamaniowe, że jakby ktoś chciał je sforsować, to lepiej i szybciej będzie mu wyrwać futrynę niż forsować te drzwi.

Jednak wada Gerdy to design. Moim zdaniem są zbyt klasyczne, takie trochę blaszaki (ale tak jak mówię - kwestia gustu).

Inna opcja to też zamówienie drzwi wewnętrznych u stolarza. Zamówisz jakie chcesz, w jakim chcesz kolorze i z dowolnym wzorem. To opcja głównie na drzwi wewnętrzne, które Cię interesują.
MajsterZbigniew
 
Posty: 21
Dołączył(a): 2014-01-24, 11:37

Re: Drzwi wewnętrzne - jakie wybrać?

Postprzez dominik3 » 2014-05-03, 15:06

Popatrz na stronę Platinum design. Oni maja naprawde bardzo ciekawe rozwiązania jeśli chodzi o drzwi wiec mysle ze spokojnie wybierzesz coś własnie dla siebie pod kolor paneli.
dominik3
 
Posty: 31
Dołączył(a): 2013-05-24, 20:59

Re: Drzwi wewnętrzne - jakie wybrać?

Postprzez gburek27 » 2014-05-06, 08:25

Wiele firm oferuje drzwi w odcieniach dębu.
Classen jest firmą która w ofercie ma również panele więc myślę ,że dobierzesz kolorystycznie drzwi. Jakość też mają naprawdę a ceny konkurencyjne. Poleciłbym również Invado nowoczesne wzory, wiele kolorów i oklein do wybrania (również forniry)
Jeśli masz pytania napisz albo zadzwoń
tel.334841935 lub 883367476
gburek27
 
Posty: 32
Dołączył(a): 2014-03-12, 09:38

Re: Drzwi wewnętrzne - jakie wybrać?

Postprzez theme » 2014-06-08, 15:11

Mi osobiście ostatnio co raz bardziej podobają się drzwi białe. Sprzedaje się ich co raz więcej. A z kolorów jasnego dębu może okleina ryflowana z DRE? Ładnie wygląda ale nie polecam jej do łazienki. Minus jeszcze jeden dla tej okleiny za czyszczenie. Poza tym jakościowo i kolorystycznie można sobie podebrać fajnie do stylowo urządzonych mieszkań.
theme
 
Posty: 192
Dołączył(a): 2014-01-31, 17:40

Re: Drzwi wewnętrzne - jakie wybrać?

Postprzez krzysieknowak » 2014-08-21, 08:37

Polecam dobry artykuł na ten temat:

http://krakowdrzwi.pl/drzwi-wewnetrzne-ktore-wybrac/
krzysieknowak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2014-08-21, 08:34

Re: Drzwi wewnętrzne - jakie wybrać?

Postprzez Gezer » 2014-08-25, 11:55

My w domu mamy klasyczne drzwi z Vasco. Ładnie wyglądają i dobrze się sprawdzają. A kupiliśmy je przez http://euro-windows.pl/ Mają tam dobrych pracowników. Od razu zamontowali nam drzwi i nie wyszło drogo.
Gezer
 
Posty: 6
Dołączył(a): 2014-08-25, 11:47

Re: Drzwi wewnętrzne - jakie wybrać?

Postprzez marcin77777 » 2014-09-05, 15:58

Polecam się udać do AG Style na bartyckiej. Ja tam kupowałem drzwi i mogę powiedzieć że byłem bardzo zadowolony z obsługi i fachowej pomocy w doborze drzwi. Po za tym można liczyć na profesjonalny montaż.
marcin77777
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2014-08-21, 17:05

Re: Drzwi wewnętrzne - jakie wybrać?

Postprzez dawidd » 2014-09-29, 14:07

A np. szklane? Wcześniej nie brałem ich pod uwage, ale teraz mi sie podobają... sprawdzą się zwłaszcza w mniejszych pomieszczeniach, gdzie żal dodatkowo optyczne ograniczać przestrzeń :)
dawidd
 
Posty: 13
Dołączył(a): 2014-07-25, 07:42

Re: Drzwi wewnętrzne - jakie wybrać?

Postprzez ZygmuntIII » 2014-10-02, 12:10

Wybór drzwi wewnętrznych to na prawdę problem. Na początku to od razu można zastanowić się w jakim przedziale cenowym. za 120 zł można już kupić fajne ładne drzwi wewnętrzne oczywiście bez futryny. Moim zdaniem to najlepiej jechać do producenta drzwi lub do salonów i po prostu pooglądać podotykać itp, tam na pewno jest jakiś "śpec" który coś doradzi.
Eco Door Producent drzwi
ZygmuntIII
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2014-10-01, 12:30
Lokalizacja: Kraków

Następna strona

Powrót do Okna i drzwi



 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość