Ogrzewanie w domu

Re: Ogrzewanie w domu

Postprzez JacekB » 2020-10-22, 19:15

miki789 napisał(a):Jesteście w stanie podpowiedzieć jakąś firmę z Wielkopolski, która wykonuje ogrzewania w domach? Zależy mi kompleksowo na ofercie, która będzie skierowana właśnie pod kątem moich potrzeb więc nie jestem jakoś nastawiony na jedna konkretną metodę ogrzewania więc dobrze jeśli ktoś z firmy będzie w stanie również coś na tym polu sensownego podpowiedzieć.

Eco Partner jest z pod Poznania. No ale to ogrzewanie elektryczne. Robią nie tylko instalacje ale i produkują panele grzewcze. Pogadać warto ;)
JacekB

Odp

Google - reklama

Postprzez krzys78 » 2020-11-06, 10:20

U mnie ogrzewanie w domu było robione przez Team Instal, przede wszystkim z tego względu, że z nimi współpracuje firma, która odpowiadała za całą budowę domu. Ale ogólnie sprawnie to im poszło, w domu funkcjonuje piec gazowy, wszystkie przyłącza wykonane ładnie, rozprowadzone rurki. Ogólnie instalacja dobrze działa więc można powiedzieć, że firma też dobrze się sprawdziła i wykonała usługę we właściwy sposób.
krzys78

Postprzez dominik3 » 2021-12-27, 17:37

Jak ktoś się jeszcze poważnie zastanawia nad tym jakie ogrzewanie wybrać, to zdecydowanie polecam https://www.dombezkosztow.com
Firma ma doświadczenie i ponad 5-letnia obecność na rynku. Myślę, że tutaj naprawdę warto się nad tym poważnie zastanowić.
dominik3

Postprzez Masertiger » 2022-08-01, 08:10

W domu niedawno miałem remont instalacji grzewczej, jest nowy piec gazowy, a także sterowniki pokojowe z komunikacją RS, pozwala mi to kontrolować pracą kotła bojlera i zaworów mieszających. Całą instalacją zajęła się firma Tech Sterowniki https://www.techsterowniki.pl/k/regulatory-pokojowe Jest to lider w tej branży w Polsce. Także jak wybieracie sprzęt do regulacji temperatury w domu to polecam tę firmą, wszystko można sterować za pomocą aplikacji eModul, polecam
Masertiger

Zobacz też to

Doradca Reklama

Powrót do Ogrzewanie