Sztukateria prośba o opinie

Re: Sztukateria prośba o opinie

Postprzez zbychu88 » 2016-05-11, 10:13

Kilkakrotnie zamawiałem sztukaterię ze strony www.sztukateria24.pl to jest firma PerfectStyr i polecam. Naprawdę solidnie wykonana sztukateria i atrakcyjne ceny . Zamawiałem sztukaterie do wnętrz i na elewacje i spisuje się świetnie . Polecam ! :D
zbychu88
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2016-05-11, 10:07

Re: Sztukateria prośba o opinie

Postprzez roberto72 » 2016-05-17, 21:32

Mnie bardzo podobają się listwy przysufitowe do podświetlenia. Myślę, by w przyszłym miesiącu sobie takowe sprawić, zawsze będzie to jakaś zamiana w mieszkaniu (a te lubię). Znalazłem listwy w fajnych cenach tutaj: http://podlogi24.net/sztukateria-listwy-przysufitowe-do-oswietlenia-o_c_624_1.html , zamawiałem w tym sklepie wcześniej wiele razy i jeszcze nigdy się nie zawiodłem. Fajne jest to, że listwy można pomalować na dowolny kolor, nie jesteśmy więc uzależnieni od barw dostępnych ogólnie w sklepach.
roberto72
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2016-04-24, 13:29

Re: Sztukateria prośba o opinie

Postprzez xps78 » 2017-01-11, 10:23

Zdecydowanie polecam sztukaterię firmy deko-styl.
Mają świetne elementy dekoracyjne imitujące drewno zarówno do wnętrz jak i na elewacje w bardzo atrakcyjnych cenach.
Są producentem dlatego kupisz u nich najtaniej.
Możecie zamówić na www.imitacje-drewna.pl
Polecam!
Załączniki
1.jpg
1.jpg (77.24 KiB) Przeglądane 1399 razy
xps78
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2017-01-11, 10:05

Re: Sztukateria prośba o opinie

Postprzez Sokrates » 2017-10-24, 10:18

Długo zastanawiałem się czy jest sens bawić się w dopasowywanie sztukaterii do domu. Z czasem jednak żona mnie przekonała i postanowiliśmy czegoś poszukać. Postawiliśmy na firmę Clusiv (https://www.clusiv.pl/), która miała sporą ofertę. Udało nam się dobrać wszystkie elementy w taki sposób, że nasze wnętrza prezentują się o wiele lepiej niż wcześniej. Podsumowując więc - warto i polecam każdemu również poświęcić na to trochę czasu.
Avatar użytkownika
Sokrates
 
Posty: 15
Dołączył(a): 2017-04-25, 07:12
Lokalizacja: Kraków

Poprzednia strona

Powrót do Ocieplenie i elewacja



 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości