Ocieplenie PUR

Ocieplenie PUR

Postprzez JacekB » 2015-04-29, 20:41

Od pewnego czasu obserwuję większe zainteresowanie ociepleniem za pomocą pianki PUR. Co prawda większość używa tego do ocieplenia dachów. Wydaje mi się, że takie ocieplenie ma sporo zalet, jak np. lepsze parametry cieplne, dużo większa szczelność i wypełnienie wszelkich ubytków oraz dotarcie do trudno dostępnych miejsc. Można również pójść dalej i ocieplić cały dom pianką, zbliżając się zapewne do parametrów domu pasywnego. Co o tym myślicie?
JacekB

Odp

Google - reklama

Re: Ocieplenie PUR

Postprzez monikakow79 » 2015-12-16, 09:58

Witam. Polecam zdecydowanie natrysk pianki PUR jako metodę termo i hydroizolacji. Pianka ma dobra przyczepność, Charakteryzuje się dużą wytrzymałością i elastycznością, przez co zmniejsza się ryzyko uszkodzenia pianki. Jest to łatwa i prosta metoda izolacji. polecam firmę CORWETTA, która zajmuje się wykonywaniem izolacji zarówno w domach jak i budynkach gospodarskich.
monikakow79

Re: Ocieplenie PUR

Postprzez turkuc2 » 2019-09-02, 18:04

Osobiście jestem za pianką natryskową. Ociepliłem swoje poddasze 160m2 zeszłej zimy pianką IZOPLUS. Jestem bardzo zadowolony, zmniejszyłem swoje koszty ogrzewania. Dodatkowo poddasze znacznie się wygłuszyło, co pokazuje że ten materiał ma świetne właściwości wyciszające. Innych zalet jest oczywiście multum, niektórych może odstraszać tylko koszt ale za jakość warto zapłacić.
turkuc2

Zobacz też to

Doradca Reklama

Powrót do Ocieplenie i elewacja