Ozonowanie a sprzątanie przed świętami

Ozonowanie a sprzątanie przed świętami

Postprzez JacekB » 2020-12-16, 11:34

Co myślicie o samym ozonowaniu przed świętami? Cel? Pozbycie się niechcianych zapachów i wprowadzenie tylko atmosfery i zapachów typowych dla świat.
JacekB

Odp

Google - reklama

Re: Ozonowanie a sprzątanie przed świętami

Postprzez Martka » 2020-12-20, 14:08

Jestem jak najbardziej za tym bardziej jeśli zapraszamy gości na wigilie. Takie pozbawione zapachów wnętrze każdemu przypadłby do gustu. Oj gdyby o tym pomyśleli moi teściowie, którzy s ą nałogowymi palaczami....
Martka

Postprzez k4sia » 2020-12-21, 21:18

Jestem za :) Sprzątanie zawsze jakiś zapach pozostawia. Z naszego odkurzacza nawet po wymianie filtra jakiś dziwny zapach się wydobywa i ciężko go jednocześnie nazwać. Tak samo wszelka chemia do czyszczenia bywa niezbyt pachnąca. Więc sprzątanie samo z siebie generuje jakiś tam zapach. A że środki różne to i to się całkiem nieźle miesza. Do tego zwierzak w domu i palacz to już mamy komplet zapachów, które raczej typowo świąteczne nie są. Ciekawe to ozonowanie w tym zakresie. Specjalnie ozonatora pod to raczej nie kupimy ale jako usługa? Czemu nie.
k4sia

Postprzez Spinka » 2020-12-23, 17:57

Najlepiej jako usługę by był zastosowana odpowiednia dawka ozonu do wielkości naszych pomieszczeń i sama czynność przeprowadzona bezpiecznie. Pomyślałam o tym wcześniej i dziś Profesjonalne Ozonowanie dokonało cudów i dom pachnie świeżością na święta, a nie jak z rana smażonymi rybami i naszymi psiakami. miło będzie wypoczywać w takim wnętrzu w wolne świąteczne dni i przyjmować gości.
Spinka

Postprzez Martka » 2020-12-30, 20:04

Zazdroszczę i sama muszę o tym pomyśleć u siebie w domu. Dziecko jest alergikiem więc pod tym kątem by się przydało., a może wspominając o takiej usłudze przy teściowej może i ją skuszę...
Martka

Postprzez JacekB » 2021-01-19, 19:16

Ozon wydaje się najmniej szkodliwym a jednocześnie najskuteczniejszym środkiem. Właściwie to można powiedzieć, że to totalnie 0 tradycyjnej chemii. Oczywiście jak już ma być zrobione to odpowiednio i profesjonalnie. Znając życie to teraz wielu próbuje na tym zarobić nie mając wiedzy a sprzęt prosto z chin ;) Jak już wybierać to tylko firmę z doświadczeniem z przed 2020 :)
JacekB

Postprzez k4sia » 2021-02-21, 13:13

Dokładnie. Jak zaczęłam szukać informacji to co chwilkę mi wyskakiwała reklama o ozonowaniu i to przez bardzo dziwne firmy. Nawet mechanicy mieli sprzęt z którym chodzili po domu. Albo drukarnie. To moim zdaniem bardzo nieprofesjonalne podejście i mocno psuje rynek. Jak już wybierać firmę, to tylko taka z odpowiednim zapleczem i długim czasem działania. A nie takie, które powstały w ostatnim roku i które próbują coś zarobić na tym trendzie. Przeważnie nie mają one wcale doświadczenia.
k4sia

Postprzez JacekB » 2021-03-23, 19:27

Profesjonalne Ozonowanie to już kilka lat działania na rynku i to w klasie biznesowej, gdzie liczy się niezawodność i odpowiednie podejście do klienta. To też pewien wyznacznik ich podejścia do biznesu. Robią oczywiście też mieszkania ale również duże hale przemysłowe i sklepowe. Mając dużych klientów musza zapewnić odpowiedni poziom usługi i zabezpieczenia mienia. Dlatego też pewnie mają tak wysokie ubezpieczenie OC, bo w B2B to ma spore znaczenie.
JacekB

Postprzez k4sia » 2021-04-14, 19:30

Właśnie trafiłam na informację, że ozonowanie doskonale się sprawdza w walce z wszelkimi robaczkami czy pluskwami w domu. Skutecznie to wybija takie niechciane stworzonka. Raczej niezbyt przyjemne doświadczenie mieć takich lokatorów w domu. Więc ozonowanie to ciekawe rozwiązanie w tym przypadku.
k4sia

Zobacz też to

Doradca Reklama

Powrót do Kuchnia