Meble kuchenne na wymiar

Meble kuchenne na wymiar

Postprzez MSmeble » 2015-05-27, 13:56

Czy wiecie już gdzie zamówicie kuchnię do Waszego nowego mieszkania?
Jeżeli jeszcze decyzja nie została podjęta, to może warto zainteresować się kuchniami Ms-Meble.

Montując kuchnie w każdej lokalizacji korzystamy z ponad 30-letniego doświadczenia naszych stolarskich mistrzów oraz pomysłów naszych kreatywnych projektantów. Jak już tak ładnie o sobie piszemy, to dodatkowo pochwalimy się tym, że nasi projektanci bardzo blisko współpracują z klientami, a dzięki temu możemy stworzyć unikatowe realizacje. Upss… Właśnie zdradziliśmy nasz przepis na kuchnie pełne dobrych smaków.
To prawda. W każdą realizację wkładamy swoje serce, ponieważ wiemy, że nasi klienci spędzają w swoich kuchniach bardzo dużo czasu i chcemy, by czuli się w nich znakomicie.
Proponujemy uczciwe ceny.
Zapraszamy do kontaktu z naszym projektantem oraz umawiania niezobowiązujących spotkań przy aromatycznej kawie
_______________________________
http://www.ms-meble.pl/kontakt.htm
_______________________________
Obrazek
Obrazek
MSmeble
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2015-05-15, 13:34

Re: Meble kuchenne na wymiar

Postprzez oliwka » 2017-07-06, 09:23

bardzo ładne ;)
oliwka
 
Posty: 3
Dołączył(a): 2017-07-06, 09:22

Re: Meble kuchenne na wymiar

Postprzez Fabianus » 2017-07-11, 10:49

Pewnie bysmy się zainteresowali, ale już mamy piekne meble od firmy Roka 69 :) Raczej nieprędko zdecydujemy się na nowe, chyba że kiedyś na jakieś inne mieszkanie :)
Fabianus
 
Posty: 44
Dołączył(a): 2016-08-19, 21:06

Re: Meble kuchenne na wymiar

Postprzez Albercik23 » 2017-11-03, 06:38

Rzeczywiście prześliczne realizacje - co zdjęcie to ładniejsze. ;)) Chociaż ja akurat kuchnie na wymiar robiłem w firmie http://www.vena-kuchnie.pl/ (Katowice akurat reprezentują) i nie ukrywam, że też jestem bardzo zadowolony z decyzji. Generalnie meble kuchenne mają to do siebie, że potrafią być przepiękne. ;))
Albercik23
 
Posty: 17
Dołączył(a): 2017-08-02, 23:12

Re: Meble kuchenne na wymiar

Postprzez elwira12 » 2017-11-10, 14:48

Ja zlecenie aranżacji wnętrz zleciłam firmie kompleksowo, która zrobiła mi między innymi meble na wymiar do kuchni czy łazienki. Podsyłam stronę dla zainteresowanych - http://www.kompleksowo.pl
elwira12
 
Posty: 3
Dołączył(a): 2017-11-10, 13:07
Lokalizacja: Warszawa

Re: Meble kuchenne na wymiar

Postprzez kondzior » 2017-11-25, 12:10

no naprawde... jak widac pomysl jest najwazniejszy. dlatego chyba jednak lepiej dac wykazac sie tym ktorzy sie znaja ;p my jak z mezem zaczelismy kombinowac to nas nikt nie zrozumial ;p za duzo chcielismy wszystkiego na raz i doslownie wyszedl misz masz kuchenny. projekt i realizacja byla zlecana w salonie agaty tam tez zreszta "na szczescie" ekipa dostosowywala nasze koncepcje i niespelnione marzenia do projektu ;p a troche sie z nami nameczyli. ostatecznie mamy kuchnie modulowa - w takim stylu https://www.agatameble.pl/gazetka-kuchenna-qubik#str1 tez biala, a sciany mamy burgundowe
kondzior
 
Posty: 80
Dołączył(a): 2017-05-27, 20:30

Re: Meble kuchenne na wymiar

Postprzez polena » 2017-11-27, 13:52

Projekt ciekawy. Wreszcie coś innego niż tylko ta Ikea :)
Avatar użytkownika
polena
 
Posty: 4
Dołączył(a): 2017-11-27, 13:42
Lokalizacja: Kraków

Re: Meble kuchenne na wymiar

Postprzez Justyna87 » 2018-01-12, 07:47

Podoba mi się aranżacja z drugiego zdjęcia. Też mam białe meble z ciemnymi blatami. Ja robiłam je na zamówienie w jednym ze studiów Max Kuchnie. Ogółem jestem bardzo zadowolona, że zdecydowałam się na właśnie coś takiego. Biel i czerń to ponadczasowe zestawienie kolorów :)
Justyna87
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2018-01-12, 07:46

Re: Meble kuchenne na wymiar

Postprzez Kulimar » 2018-01-12, 09:30

Co prawda to kwestia gustu, natomiast mi również bardziej podoba się aranżacja nr 1, właśnie taki styl nowoczesny i ładnie się prezentuje. Samych mebli kuchennych na wymiar można poszukać w sklepach internetowych, gdzie bezie po prostu taniej.
Kulimar
 
Posty: 22
Dołączył(a): 2017-12-14, 11:28

Re: Meble kuchenne na wymiar

Postprzez Sunrol » 2018-04-21, 08:15

Akurat w kwestii mebli do kuchni które można zamówić na wymiar to wystarczy poszukać online, gdzie znajdziemy kilka lub kilkanaście firm które właśnie tym się zajmują. Druga sprawa to budżet, pamiętajmy że meble na wymiar w odróżnieniu od systemowych będą droższe.
Sunrol
 
Posty: 15
Dołączył(a): 2018-04-21, 08:07

Następna strona

Powrót do Kuchnia



 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości