Dobry producent mebli na wymiar

Dobry producent mebli na wymiar

Postprzez krzys78 » 2021-07-23, 08:28

Zależy mi na jakimś producencie, który będzie w stanie zaoferować dobre jakościowo meble kuchenne. Jeśli macie coś sprawdzonego, jesteście po wykończeniu kuchni nie tak dawno to możecie dać namiar na firmę, w której ewentualnie będzie można takie meble zamówić. Będzie wdzięczny za wszelkie podpowiedzi w tym zakresie.
krzys78
 
Posty: 304
Dołączył(a): 2018-09-14, 12:24

Re: Dobry producent mebli na wymiar

Postprzez lucas33 » 2021-07-30, 06:35

Jeśli zależy Ci na zachowaniu funkcjonalności i jednocześnie świetnej estetyki to ewentualnie spróbuj się skontaktować z ofertą www.zovkuchnie.pl. Firma ma tych meblowych propozycji sporo więc wydaje mi się, że coś tam sensownego dla siebie będziesz w staniej w tej ofercie znaleźć, warto do tych propozycji faktycznie zaglądać.
lucas33
 
Posty: 135
Dołączył(a): 2015-10-01, 08:22

Re: Dobry producent mebli na wymiar

Postprzez kondzior » 2021-08-20, 20:38

Osobiście to jestem mega zadowolona z mebli na wymiar z Ikei. Na pewno też z tego względu że były zrobione na czas i w dobrej cenie. Do tego pózniej bardzo sprawnie udało się ogarnąć montaż przez Montiera Mebli z ul. broniewskiego. Cała realizacja przebiegła mega sprawnie, na co w tej chwili nie mozna liczyć jesli chodzi o stolarzy...
kondzior
 
Posty: 80
Dołączył(a): 2017-05-27, 20:30


Powrót do Kuchnia



 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość