Chce wybudowac dom za 150 tys – dam radę?

Chce wybudowac dom za 150 tys – dam radę?

Postprzez Majeranek » 2014-01-31, 18:47

Dzień Dobry. Czy 150 tys złoty jest wystarczająca kwotą na wybudowanie domu? Chodzi mi tutaj o taki mały domek
1 piętro i poddasze. Co więc o tym myślicie czy taka kwota będzie wystarczająca czy jednak z taką kwotą nie ma co startować:/
Majeranek
 
Posty: 9
Dołączył(a): 2014-01-31, 18:24

Re: Chce wybudowac dom za 150 tys – dam radę?

Postprzez MajsterZbigniew » 2014-01-31, 20:25

Pisałem już o tym chyba kilka razy co do cen domów. Moim zdaniem jest to do zrobienia, 150 tys to niezła kwota i można za to coś wybudować. Znam ludzi, którzy wybudowali swoje domy za 100 000 zł.
Patrzcie na takie coś
Obrazek
Tutaj też znalazłem artykuł o tanich domach do 100 000 zł, możecie sobie poczytać.
http://www.pozytywnie-zbudowany.pl/domy100.php

To jest jak najbardziej do zrobienia. Dodatkowo tak jak już wspominałem w jednym z artykułów, jeśli umie się robić rzeczy takie jak:
- tynkowanie,
- malowanie,
- kładzenie paneli,
- kładzenie płytek,
- drobne roboty remontowo budowlane.
To jesteśmy w stanie zaoszczędzić na takim domu nawet do 50 000 zł. Czyli nasz koszt to będzie działka i stan surowy, a resztę można zrobić samemu.

Mam nadzieję, że pomogłem i zainspirowałem Was do samodzielnego działania. Jak masz 100 000 zł, to zacznij budować dom, a w najgorszym wypadku dołożysz sobie 20 - 30 tysięcy i wykończysz go w fajny sposób.
Powodzenia.
MajsterZbigniew
 
Posty: 21
Dołączył(a): 2014-01-24, 11:37


Powrót do Krok po kroku



 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości