remont samemu czy zlecić?

Re: remont samemu czy zlecić?

Postprzez makowskimaks » 2022-02-27, 09:26

Faktycznie można gładzie zrobić samemu, o ile przygotujemy odpowiednio ściany i kupimy dobrą gładź. Sprawdzony przeze mnie zestaw go gładź ST10 Acryl Putz oraz grunt GU40, który wzmacnia podłoża i wiąże kurz. Dzięki temu osiągniemy dobry efekt i będziemy mieli równe i gładkie ściany
makowskimaks
 
Posty: 52
Dołączył(a): 2017-07-13, 14:38

Re: remont samemu czy zlecić?

Postprzez Ella » 2022-05-14, 19:34

Nie odważyłam sie sama robić gładzi, a remont musiałam zrobić sama, bo na ekipę mnie nie było stać. A ponieważ widziałam, ze ściana jest niezbyt równa poszłam na "łatwizne" i pomalowałam ją farbą śnieżka max white effect. Wyszło super, bo farba ma specjalną technologię, która maskuje nierówności ściany (nie odbiją światła, więc ich nie widać). Dzięki temu szybko, tanio i łatwo odświeżyłam samodzielnie pokój.
Ella
 
Posty: 44
Dołączył(a): 2017-11-29, 05:58

Re: remont samemu czy zlecić?

Postprzez JacekB » 2022-07-23, 14:00

Gładzi sam bym też nie robił ale gdzieś widziałem na insta jak takie płytki ala cegła układają. Samodzielnie. Płytki były przed położeniem takie miękkie, że można je było nożem docinać.
JacekB
 
Posty: 109
Dołączył(a): 2015-02-22, 13:34

Re: remont samemu czy zlecić?

Postprzez k4sia » 2022-07-27, 19:36

Jacek a nie chodzi czasem o system od Elastolith? Ich płytki Elabrick są właśnie takie, że można przycinać właściwie wszystkim, pewnie nawet nożem. A potem kleisz ich systemowym klejem na ścianę i wtedy uzyskują właściwą twardość. Całkiem ciekawy patent.
k4sia
 
Posty: 108
Dołączył(a): 2018-01-29, 20:06

Re: remont samemu czy zlecić?

Postprzez KingKlinkier » 2022-11-30, 20:47

Szanowni Państwo,
Wiele rzeczy możemy zrobić samemu, ograniczając tym samym koszty. Do dekoracji ścian rekomenduję wybór płytek klinkierowych King Klinker https://kingklinker.pl/. Płytki są wygodne w obróbce i układaniu, dzięki nim nie tylko zamaskujemy niedoskonałości ścian, ale również trwale je udekorujemy. Można je układać w różnych pomieszczeniach, na różne podłoża. Są trwałe, estetyczne, pięknie się prezentują o każdej porze dnia.
KingKlinkier
 
Posty: 154
Dołączył(a): 2018-05-05, 06:55

Re: remont samemu czy zlecić?

Postprzez mulkon » 2023-05-12, 13:05

U mnie niestety pękła rura i było konieczne zamrażanie rur, a dowiedziałem się o tym sposobie jakiś czas temu jak czytałem informacje na stronie [url] https://zamrazanie-rur.net/ [/url] U mnie zajęła się wszystkim firma, poszło szybko i udało się uratować mieszkanie od dalszego zalewania.
mulkon
 
Posty: 41
Dołączył(a): 2017-09-07, 20:36

Re: remont samemu czy zlecić?

Postprzez Mareks84 » 2023-09-10, 14:43

Na pewno odradzam wstawianie okien i drzwi na własną rękę. Najlepiej zlecić produkcję i montaż stolarki jednej, sprawdzonej firmie. My skorzystaliśmy z usług firmy Matplast z Nowej Rudy na Dolnym Śląsku. To rzetelni fachowcy, którzy znają się na ciepłym montażu, sprawnie przeprowadzają całą operację i wystawiają gwarancję na całość prac. Polecam – można nawet poprosić ich o darmowy pomiar otworów okiennych i uzyskać zupełnie niezobowiązującą wycenę. Produkują swoją stolarkę w polecanych systemach Schuco, które same w sobie są gwarancją wysokiej jakości.
Mareks84
 
Posty: 116
Dołączył(a): 2018-02-22, 15:10

Poprzednia strona

Powrót do Koszty budowa i remont - Opinie



 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość