odwodnienie liniowe - co polecacie ?

odwodnienie liniowe - co polecacie ?

Postprzez MarekDobosz » 2016-07-28, 12:56

Wiele osób zastanawia się nad wyborem odpowiedniego odpływu liniowego.
Na początku rodzą się obawy czy to nie będzie cieknąć i czy nie będę musiał kuć nowo położnej terakoty... lub też czy za chwilę nie zapuka sąsiad z dołu że go zalewa.
Spokojnie, większość odpływów liniowych to "bezpieczne" urządzenia które gwarantują niezawodność nawet przez setki lat.
Wg mojej opinii należy unikać PLASTIKOWYCH odpływów czy też tych które mają ruchome syfony.. bo jak coś jest ruchomego to jest tam uszczelka którą wcześniej czy później trafi szlak i coś może zacząć się sączyć.
Plastikowe dlaczego nie.... bo ni mam do nich zaufania.. zawsze może spaść ciężka mydelniczka lub też zapragniemy wejść do kabiny w dwie osoby - to czy wtedy na pewno nic nie pęknie? Ja osobiście nie mam do plastikowych zaufania.

Osobiście polecam odpływy liniowe marki www.balneo24.pl
Całe wykonane ze STALI NIERDZEWNEJ.... więc gwarancja niezawodności na setki lat..
Brak elementów ruchomych - prosta niezawodna konstrukcja.
Bardzo konkurencyjne ceny.

Bardzo istotną kwestą przy odpływach liniowych jest jakość ich montaż. Wielokrotnie istotniejsza niż sam odpływ.

Nie daj sobie grać na Twoich emocjach gdy sprzedawca będzie starał się sprzedać Ci odpływ za 500-1500 zł.. niewarto przepłacać.... bo jak napisałem wcześniej wielokrotnie montaż ważniejszy niż sam odpływ.
Tu www.balneo24.pl za mniej niż 250 zł kupisz bardzo dobrej jakości produkt.

A odpływ i tak będzie wmurowany w posadzkę... wiec zgodnie z hasłem reklamowym jakiegoś tam marketu.... jak nie widać różnicy (nazwy firmy) to po co przepłacać
MarekDobosz
 
Posty: 4
Dołączył(a): 2016-07-28, 12:34

Re: odwodnienie liniowe - co polecacie ?

Postprzez Bopp » 2016-08-07, 20:04

Jeżeli chodzi o linowe to poszukajcie sobie też w silla bo mają chyba najniższe przy jednocześnie bardzo dużej przepustowości, jak wiadomo przy montażu takiego odwodnienia w blokach czy też na piętrze w niektórych domach jest to ogromna zaleta. Co do możliwości to jest kilka, ale to by trzeba było dobrze podpytać i wybrać odpowiedni wtedy do danego rozwiązania produkt.
Avatar użytkownika
Bopp
 
Posty: 54
Dołączył(a): 2013-12-05, 10:14

Re: odwodnienie liniowe - co polecacie ?

Postprzez Jakub3434 » 2016-09-07, 08:50

Mogę serdecznie polecić odpływy liniowe znalezione na stronie www.aquatura.pl
Są świetne i w niskiej cenie, dodatkowo udostępniają drmową instrukcję montażu na swojej stronie.
Jakub3434
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2016-09-07, 08:48

Re: odwodnienie liniowe - co polecacie ?

Postprzez Kamil74 » 2017-12-07, 08:29

ja pracuje w budowlańce-wykończeniówce i przez kilka lat biorę już odwodnienia od firmy KMB - zawsze szybka wysyłka, towar dobrej jakości i w razie czego ZAWSZE wymienią jak np. wzór nie pasuje komuś lub wymiar. Polecam http://kmb-steelproduct.eu/kanaly_lazienkowe.html
Kamil74
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2017-12-07, 08:24


Powrót do Kanalizacja i odwodnienie



 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość