Skąd wziąć projekt domu

Re: Skąd wziąć projekt domu

Postprzez Snooze » 2014-11-30, 16:07

Jest bardzo wiele firm oferujące masy gotowych projektów, możesz przebierać do woli - jednak jeżeli myślisz o domu energooszczędnym to musisz zwracać uwagę na wsp przenikania ciepła, a ten najkorzystniejszy mają domy z betonu komórkowego więc zwracaj uwagę by projekt zakładał ten budulec.
Snooze
 
Posty: 53
Dołączył(a): 2013-09-11, 11:56

Re: Skąd wziąć projekt domu

Postprzez pamparampam » 2014-12-04, 22:16

Na stronie MG Projekt, a dokładnie tutaj Z tego co tam jest napisane to można dostać pakiet dodatków zupełnie za darmo, więc się opłaca. Dają też w gratisie tablice budowy. Szkoda, ze promocja trwa tak krotko, ale może ją przedłużą.
pamparampam
 
Posty: 26
Dołączył(a): 2013-06-18, 18:22

Re: Skąd wziąć projekt domu

Postprzez sara0066 » 2015-06-25, 17:51

Projekt domu możesz zakupić np tutaj http://wybieramprojekt.pl/, chwalę tą stronę, bo mają ogromny wybór i przyjazne ceny, sama właśnie tam kupowałam projekt mojego domu :)
sara0066
 
Posty: 13
Dołączył(a): 2015-01-24, 17:20

Re: Skąd wziąć projekt domu

Postprzez podnosniki » 2015-07-03, 09:08

Mógłbym polecić Ci konkretnego architekta, korzystałem z jego usług, przygotowuje profesjonalne projekty, działa w sposób przemyślany i uporządkowany - ale tu nie napiszę, gdyż człowiek ten sobie nie życzy, napisz PW.
podnosniki
 
Posty: 5
Dołączył(a): 2015-07-03, 08:50
Lokalizacja: Łódź

Re: Skąd wziąć projekt domu

Postprzez Piotr098 » 2015-07-20, 12:29

Najlepiej kupić projekt gotowy - są znacząco tańsze, co nie oznacza, że gorsze. Projekty gotowe nie muszą też być standardowe, jest wiele domów o ciekawej, nowoczesnej bryle. Przeglądałem różne serwisy z projektami - mój ulubiony to domo.com.pl
Piotr098
 
Posty: 5
Dołączył(a): 2015-07-06, 11:20

Re: Skąd wziąć projekt domu

Postprzez Missera » 2015-07-24, 15:22

Przecież teraz jest tyle możliwości na to by szukać projektu domu. Ale jeżeli chcesz postawić na wygodę podczas poszukiwania to mi niedawno udało się trafić na taką aplikacje https://play.google.com/store/apps/details?id=com.*.projektydomow . Tam na pewno dużo szybciej znajdziesz konkretny projekt domu. Wyszukiwanie jest łatwiejsze i zamówić projekt możesz przez aplikacje nie musisz dzwonić do pracowni.
Missera
 
Posty: 8
Dołączył(a): 2015-05-21, 17:19

Re: Skąd wziąć projekt domu

Postprzez ita55 » 2015-08-26, 11:30

Ciekawych, gotowych projektytów domów w niewygórowanych cenach możesz poszukać na stronie -. Przedstawione są dokładnie projekty i parametrami i ceny. Znajomi korzystali z usług tej firmy i są bardzo zadowoleni. Wybranie gotowego projektu z oferty firmy to najprostsze rozwiązanie odnośnie budowy.
ita55
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2015-08-26, 11:27

Re: Skąd wziąć projekt domu

Postprzez leodzisz » 2015-09-02, 05:07

Też się długo nad tym zastanawiałem , zrobiłem w między czasie nawet projekt z żywicy fotoutwardzalnej na 3d desingers, posiadali palete cmyk i inne bajery które mnie urzekły. Teraz projekt domu leży w salonie w gablocie :) Jestem bardzo dumny z tego dokonania , ponieważ mój syn powiedzał , że będzie się wzorował na tym projekcie ;) a jezeli chodzi o szkice to jak znajdziesz dobrego projektanta to tanio i szybko powiniem Ci wykonać ;)
leodzisz
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2015-09-02, 05:02

Re: Skąd wziąć projekt domu

Postprzez MieszkoFirst » 2015-09-02, 06:59

cześć. nie jestem ekspertem, ani fachowcem, ale dziele się swoją opinią. Żona, jak to żona, lubi chodzić po galeriach :) wybrała projekt w Galerii Domów.
Mogę polecić tą firmę, bo są producentem, a nie pośrednikiem, chyba to jest główny powód - są solidni! No i wizualnie strona jest na prawdę dobra - żonę zwabiła :)
A to nasz projekt
http://www.galeriadomow.pl/projekty-domow/projekt-dom-przy-kolorowej.html
Pozdrawiam.
MieszkoFirst
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2015-09-02, 06:26

Re: Skąd wziąć projekt domu

Postprzez markoo » 2015-09-04, 10:16

Szczerze mówiąc mnie też nurtował ten temat: czy projekt domu mogę zakupić gotowy czy wykonuje się to indywidualnie... Dobrze, że istnieje takie coś jak internet ! :) Projekty domów tworzone indywidualnie są dużo droższe od tych gotowych :)Niedługo rozpoczynam budowę, oto projekt mojego wymarzonego domu: http://dompasjaprojekty.pl/?projekty_wordpres=california-2 Jest to oczywiście domek jednorodzinny ! :)
markoo
 
Posty: 5
Dołączył(a): 2015-09-04, 10:11

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Jaki projekt domu - Opinie



 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości