Prośba o pomoc w rozmieszczeniu pomieszczeń, instalacji

Prośba o pomoc w rozmieszczeniu pomieszczeń, instalacji

Postprzez mihao » 2016-08-02, 16:06

Witam,

mam stary domek z bala, który zacząłem remontować, szukam inspiracji i podpowiedzi jak i co rozmieścić w poszczególnych pomieszczeniach (gdzie kuchnia, sypialnia itp).

Przesyłam zdjęcie z wymiarami wewnętrznymi pomieszczeń, czyli miejsce do wykorzystania, numer 1 to ganek, numer 2 korytarz, numer 3 będzie ubikacja i numer 4 łazienka, to wiem na pewno. Problemem są pozostałe pomieszczenia: 5,6,7 z którymi za bardzo nie wiem co zrobić, a raczej jak najlepiej je wykorzystać.

Czy moglibyście mi jakoś w tym pomóc, może ktoś ma podobny rozkład pomieszczeń i coś podpowie. Na rysunku zaznaczyłem miejsca gdzie aktualnie są drzwi, są one tak jak w oryginale, jeszcze ich nie przestawiałem. Problemem są pomieszczenia 6 i 7 gdyż właśnie drzwi przechodzą przez środek i to komplikuje wykorzystanie tych pomieszczeń.

Dodatkowo później albo i od razu będę też potrzebował ustalić gdzie i jak wykonać instalacje wodną i grzewczą.

Jeżeli ktoś jest w stanie pomóc to proszę o odpowiedź.

Jeżeli zły dział proszę o przeniesienie,
Pozdrawiam
Załączniki
wymiary_wewnętrzne_pomieszczeń.jpg
wymiary_wewnętrzne_pomieszczeń.jpg (42.9 KiB) Przeglądane 848 razy
mihao

Odp

Google - reklama

Powrót do Jaki projekt domu - Opinie