Projekt domu Kiel - Pracowni domea - opinie

Projekt domu Kiel - Pracowni domea - opinie

Postprzez Marysia » 2013-08-19, 12:42

Witam,

Jestem nowa na tym forum.

Mam do Państwa pytanie:
Co sądzicie o projekcie Kiel pracowni www.domea.pl ?

Mianowicie chodzi mi o projekt domu parterowego bez garażu.

Może otrzymam jakieś sugestie co warto byłoby zmienić podczas adaptacji?

Z góry dziękuję za odpowiedź :)

Maria
Marysia
 
Posty: 3
Dołączył(a): 2013-08-19, 12:34

Re: Projekt domu Kiel - Pracowni www.domea.pl

Postprzez twojabudowa » 2013-08-20, 11:29

Dzień Dobry Pani Mario
projekt Kiel jest niedużą zgrabną parterówką i pierwsze pytanie, które bym pani zadała to czym będzie pani ogrzewała dom, ponieważ kotłownia jest nieduża i wszelkie piece na drewno czy ekogroszek raczej się nie zmieszczą. Poza tym kwestia kosztów - jeżeli chciałaby je pani ograniczyć można wybrać tańszy dwuspadowy dach. To jest jednak bardzo indywidualna sprawa i jeżeli podoba się pani kopertówka to powinna zostać:) Powinna pani oczywiście sprawdzić czy projekt pasuje do warunków zabudowy lub planu zagospodarowania oraz czy zmieści się na działce i w jakiej wersji: katalogowej czy lustra (strony świata). To chyba tyle jeżeli chodzi o moje pierwsze wrażenie :)
twojabudowa
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2013-08-20, 09:38

Re: Projekt domu Kiel - Pracowni www.domea.pl

Postprzez Marysia » 2013-08-20, 14:28

Dziękuję za szybką odpowiedź.
Projekt mieści się na mojej niewielkiej działce, z dachem też nie powinno być problemu... Chciałabym mieć wielospadowy...
Myślałam o ogrzewaniu gazowym, ale cały czas się zastanawiam czy nie powiększyć tej kotłowni o wc i nie wstawić normalnego/tańszego pieca... W sumie jedna łazienka by mi starczyła - dom nie jest zbyt duży...
Muszę się jeszcze dobrze zastanowić...

Pozdrawiam,
Maria
Marysia
 
Posty: 3
Dołączył(a): 2013-08-19, 12:34

Re: Projekt domu Kiel - Pracowni www.domea.pl

Postprzez mrmyers » 2013-09-17, 17:02

A jak zamierza Pan urządzić łazienkę? Myślał Pan o płytkach? Mi podobają się ceramiczne Do łazienki koniecznie białe.
mrmyers
 
Posty: 4
Dołączył(a): 2013-09-17, 08:23


Powrót do Jaki projekt domu - Opinie



 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość