Kryteria wyszukiwania projektów

Kryteria wyszukiwania projektów

Postprzez Malgoska » 2012-12-16, 09:59

Witam,

Mam zamiar w niedalekiej przyszłości rozpocząć budowę domu. Wciąż szukam odpowiedniego projektu.. i nie mogę się zdecydować.

Poradźcie, jakie wybrać projekty aby były odpowiednie. Jakie kryteria wziąć pod uwagę??
bo dom jest oazą spokoju:)
Avatar użytkownika
Malgoska
 
Posty: 15
Dołączył(a): 2012-12-12, 07:37

Re: Kryteria wyszukiwania projektów

Postprzez Tomasz111 » 2012-12-23, 09:50

Wszystko zależy od tego, jaką masz działkę. Oczywiście weż pod uwagę czy potrzebujesz dużego domu czy małego i ważne czy ma być to dom energooszczędny:)
Avatar użytkownika
Tomasz111
 
Posty: 16
Dołączył(a): 2012-12-11, 18:35

Re: Kryteria wyszukiwania projektów

Postprzez franklin » 2012-12-25, 10:32

Wielkość mieszkania także jest istotna. Inny projekt wybiera się dla małych rodzin, inny dla większych. Ja mam w rodzinie osobę niepełnosprawną, dlatego projekt musiał odpowiadać jej potrzebom.
franklin
 
Posty: 26
Dołączył(a): 2012-12-25, 10:29

Re: Kryteria wyszukiwania projektów

Postprzez andrzkolasinski » 2013-02-04, 14:26

Najlepiej przejrzeć w necie jak najwięcej ofert pracowni architektonicznych, żeby zapoznać się z większością dostępnych projektów.Szukać jak najdłużej idealnego wg naszej koncepcji, żebyśmy nie musieli robić zmian w projekcie. Ja tak przynajmniej zrobiłem. Po długim szukaniu trafiłem na projekt Słoneczny z garażem 2 z pracowni Mg projekt. Rozmieszczenie pomieszczeń jest idealne wprost do naszych potrzeb :) żadnych zmianek w projekcie nie planujemy.
andrzkolasinski
 
Posty: 6
Dołączył(a): 2013-02-01, 15:01


Powrót do Jaki projekt domu - Opinie



 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość