Wybór kamer IP do monitoringu domu - na jaki postawić?

Wybór kamer IP do monitoringu domu - na jaki postawić?

Postprzez Norbert145 » 2019-04-09, 10:19

Witam,
Na jakie kamery IP według Was warto postawić jeżeli chodzi o jakość obrazu, funkcje alarmu, detekcji ruchu i do tego możliwości łatwego zarządzania nimi za pomocą komputera bądź telefonu? Nie chcę przepłacać, jeżeli macie jakieś dobre propozycje więc z niecierpliwością czekam na Wasze podpowiedzi oraz wskazówki!
Norbert145

Odp

Google - reklama

Re: Wybór kamer IP do monitoringu domu - na jaki postawić?

Postprzez Alekso32 » 2019-04-10, 07:47

No to tutaj na pewno z własnego doświadczenia w zakresie kamer do monitoringu IP mogę polecić Ci, abyś również zwrócił uwagę na modele od producenta JBPartner. A dokładnie chodzi mi tutaj o KZ10, ponieważ jest to rozwiązanie na długie lata które będzie w stanie realnie pomóc Ci w zachowaniu dobrej jakości obrazu, widoczności nocą i do tego oczywiście opcją detekcji ruchu z alarmem.
Alekso32

Postprzez Edek00 » 2019-04-16, 12:23

Alekso32 napisał(a):No to tutaj na pewno z własnego doświadczenia w zakresie kamer do monitoringu IP mogę polecić Ci, abyś również zwrócił uwagę na modele od producenta JBPartner. A dokładnie chodzi mi tutaj o KZ10, ponieważ jest to rozwiązanie na długie lata które będzie w stanie realnie pomóc Ci w zachowaniu dobrej jakości obrazu, widoczności nocą i do tego oczywiście opcją detekcji ruchu z alarmem.

Mogę zgodzić się z opinia poprzednika, ponieważ doskonale znam już ten monitoring ponieważ kupiliśmy go ładny rok temu i jak na razie nic się z nim złego nie dzieje. Przede wszystkim wysoka funkcjonalność, dobre wykonanie z zewnątrz i wysoka jakość nagrywanych materiałów także nocą.
Edek00

Postprzez Rotin » 2019-04-20, 13:45

Możesz również sprawdzić ich model do monitoringu wewnętrznego, czyli KZ15 który jest jak najbardziej propozycją o wysokiej jakości wykonania, zabezpieczenia oraz parametrami jak jakość obrazu FullHD opcję obrotu o 360 stopni. Można nim oczywiście zdalnie sterować, daje wyraźny oraz płynny obraz za dnia jak i w nocy. A w razie intruzów wysyła alarm więc nic się przed nią nie ukryje i szybko możecie zareagować.
Rotin

Postprzez czaroslaw33 » 2019-04-23, 20:54

Ja na pewno jak znajdę trochę czasu to zajrzę do ich oferty i sprawdzę czy mają coś ciekawego jeżeli chodzi o wybór kamer do monitoringu IP bo ciężko jest trafić na systemy które posłużą dłuższy czas, a nie zaraz trzeba będzie je wymieniać.
czaroslaw33

Postprzez Konradon33 » 2019-04-29, 10:32

Też akurat jeżeli chodzi o system do monitoringu domu to nie ma co przepłacać za pełne drogie systemy z rejestratorami, jeżeli w JBPartner są opcje IP którymi można wygodnie zarządzać z poziomu telefonu i cieszyć się pełną jakością oraz widocznością. Dlatego mam nadzieję, że jak znajdziesz trochę wolnego czasu to jednak zdecydujesz się na taką opcją bo nie są to systemy drogie, a za to bardzo skuteczne.
Konradon33

Postprzez Norbert145 » 2019-05-10, 08:20

Ogromne dzięki za wskazówki! W takim razie dziś sobie sprawdzę jak to wygląda i mam nadzieję, że w końcu uda mi się dobrze wybrać porządne kamery do monitoringu domu bo wielkimi krokami zbliżają się nasze wakacyjne oraz urlopowe wyjazdy.
Norbert145

Postprzez agabaga » 2019-06-20, 14:12

Norbert145 napisał(a):Witam,
Na jakie kamery IP według Was warto postawić jeżeli chodzi o jakość obrazu, funkcje alarmu, detekcji ruchu i do tego możliwości łatwego zarządzania nimi za pomocą komputera bądź telefonu? Nie chcę przepłacać, jeżeli macie jakieś dobre propozycje więc z niecierpliwością czekam na Wasze podpowiedzi oraz wskazówki!

Też szukam kamery, która umożliwi mi monitorowanie tego, co dzieje się na działce pod naszą nieobceność. Mamy tam sporo sprzętów, materiałów, itp no i nie chcielibyśmy z mężem żeby coś zginęło w niewyjaśnionych okolicznościach. Daj znać czy udało ci się znaleźć dobrą kamerkę IP bo ja się na tym niestety nie znam. Udało mi się tylko wyczytać że kamery IP z firmy Fonex mają opcje sterowania za pomocą aplikacji-co bardzo by mi odpowiadało oraz redukcji zakłóceń w tle-nawet jeśli pogoda nie sprzyja to podobno można wszystko tak ustawić że potencjalny z...j zostanie zauważony. Będę bardzo wdzięczna za odp.
agabaga

Postprzez mazi88 » 2019-06-27, 19:50

zobacz kamerki Mikavi. YE2 nagrywa 360 stopni. Wysyła informacje jak się coś pojawi w jej polu widzenia. Ma również mikron i głośnik. Kolejny plus dla tej kamerki.
mazi88

Zobacz też to

Doradca Reklama

Powrót do Instalacje