Szukam jakiegoś o dobrego architekta

Szukam jakiegoś o dobrego architekta

Postprzez miki789 » 2020-03-30, 07:57

Szukam jakiegoś o dobrego architekta, który będzie w stanie zaaranżować mi mieszkanie. Samodzielnie w ogóle nie chce się w to bawić, bo nie mam do tego w ogóle żadnej wiedzy ani pomysłu więc najlepiej jak ktoś mi to od A do Z zaplanuje a potem zadba również o realizacje, abyśmy mogli wprowadzić się do gotowego, zaaranżowanego mieszkania.
miki789

Odp

Google - reklama

Re: Szukam jakiegoś o dobrego architekta

Postprzez krzys78 » 2020-04-01, 08:03

Sporo jest pracowni, którzy robią obecnie atrakcyjne projekty wnętrz, więc pewnie jak poszukacie to coś tam sensownego uda się wybrać. W Rzeszowie na pewno na uwagę będzie zasługiwać biuro projektowe www.sarna-architekci.pl. Firma działa od wielu lat, a przede wszystkim maja architektów z wykształceniem branżowym, a nie projektantów, więc faktycznie można oczekiwać, że dobrze sobie z każdym projektem dobrze poradzą.
krzys78

Re: Szukam jakiegoś o dobrego architekta

Postprzez KingKlinkier » 2020-06-01, 09:48

Szanowni Państwo,
Wiele ciekawych aranżacji wnętrz można zaprojektować samemu. Do dekoracji ścian, ich fragmentów, okolic okien czy drzwi, powierzchni między szafkami doskonale nadają się płytki klinkierowe. Wśród kilku kolekcji, które oferujemy znajdują się płytki o klasycznych i bardziej nowoczesnych wzorach lica. Płytki są łatwe w obróbce i montażu, a także późniejszej pielęgnacji. Przykładowe kolekcje oraz galerię realizacji znajdą Państwo na stronie internetowej http://kingklinker.pl/
KingKlinkier

Zobacz też to

Doradca Reklama

Powrót do Ogólne forum budowlane