Beton architektoniczny na ściane??

Beton architektoniczny na ściane??

Postprzez fasadasystem » 2016-09-16, 06:53

Płyty betonowe ścienne tzw. beton architektoniczny sprawdzają się doskonale jako okładziny ścienne w nowoczesnych
pomieszczeniach mieszkalnych i biurowych jako beton dekoracyjny.
Niezwykła wytrzymałość mechaniczna przy minimalnej grubości to cecha wyróżniająca nasze
płyty wśród wielu innych.
Właśnie lekkość płyt FASADA PANEL decyduje o ich szerokim zastosowaniu i łatwości montażu
we wnętrzach nawet na konstrukcji lekkich ścian działowych.
Nie potrzebują specjalnie wytrzymałych podłoży i belek nośnych.
Płytę można przyklejać do ścian ogólnie dostępnymi klejami budowlanymi lub przykręcać do
ścian i konstrukcji lekkich specjalnie dedykowanymi wkrętami. Kolejnym sposobem
montażu dekoracyjnego jest nawiercanie płyty i przykręcanie jej ozdobnymi śrubami.

FASADA PANEL to także największy na rynku polskim format płyt z betonu dekoracyjnego 12 00x2 400mm
Stosowanie płyt FASADA PANEL we wnętrzach zapewni komfort osobom posiadającym uczulenia
(alergie) na pyłki PP oraz grzyby i pleśnie, gdyż płyty nie zawierają włókien sztucznych a na ich powierzchni
nie rozwijają się drobnoustroje chorobotwórcze.
Jest produkowana tylko z surowców naturalnych.
FASADA PANEL to płyty betonowe dekoracyjne w kilku atrakcyjnych kolorach. posiadamy również płyty w kolorze
Antracytu i ceglastym, szarym
kontakt : 42 616 90 99
fasadasystem

Odp

Google - reklama

Re: Beton architektoniczny na ściane??

Postprzez DomkizWyszkowa » 2016-09-24, 12:19

Beton architektoniczny to bardzo modne rozwiązanie, aczkolwiek cenowo też nie należy on do najtańszych. Jako alternatywę polecam kamień dekoracyjny lub panele szklane 3D, które sprawdzą się równie ciekawie, efektownie.
DomkizWyszkowa

Postprzez pawel22 » 2017-01-17, 18:31

To super pomysł, fajnie wygląda, nowocześnie, coraz więcej osób wybiera beton. Ja kupowałem płyty z betonu architektonicznego w firmie AbcBetonu, powiem szczerze, że mają płyty I klasy, w dobrej cenie. Fajnie się współpracowało, kontakt był szybki, wszystko tak jak chciałem, wejdźcie i sami zobaczcie: http://www.abcbetonu.pl/index.html, https://www.facebook.com/AbcBetonu/
pawel22

Postprzez instalator » 2017-01-18, 20:01

Beton architektoniczny jest cieakwym rozwiązaniem dość odważnym trzeba przyznać. Ale jak się go zamontuje, doda dobre oświetlenie, kolorek ściany jakiś fajny: ciszę nocy albo srebrzysty blask to cała kompozycja może zrobić wrażenie.
instalator

Postprzez EkoCeluTerm » 2017-01-31, 09:05

Faktycznie to dosyć odważne rozwiązanie, natomiast moim zdaniem bardzo ciekawe i stanowi alternatywę dla tradycyjnych form dekoracji ściany, beton bezie pasował głównie do nowoczesnych i dynamicznych wnętrz.
EkoCeluTerm

Postprzez Zengihas » 2017-02-01, 12:59

Witam serdecznie jak dla mnie to dobre rozwiązanie, też tak mam, ostatnio z tego bloga: http://lofting.eu/blog/2017/01/26/jak-czyscic-beton/ dowiedziałem się jak czyścić taki beton :) Wygląda to według mnie bardzo ładnie.
Zengihas

Zobacz też to

Doradca Reklama

Powrót do Ogólne forum budowlane