Prawo budowlane w Łodzi

Prawo budowlane w Łodzi

Postprzez FraszczynskiM » 2017-01-06, 11:13

Znany jest może wam jakiś adwokat prawnik radca prawny od spraw budowlanych, lokalowych gruntów ziemi czy nieruchomości w mieście Łodzi? Szukam w google ale jest ogromna konkurencja i nie wiem do kogo pójść Sprawa trochę skomplikowana przez ze mnie bo dałem ciała. Aż wstyd pisać, dlatego potrzebuje kogoś doświadczonego
FraszczynskiM

Odp

Google - reklama

Re: Prawo budowlane w Łodzi

Postprzez Infinitum » 2017-01-08, 10:28

Tak naprawdę głównie w prawie budowlanym w Łodzi ot specjalizuje się adwokat Mateusz Ziębaczewski. Ja do niego trafiłem z polecenia znajomego budowlańca, który z nim współpracuje przy wiekszych problemach. Wcześniej przeczesałem sam internet i znalazłęm prawników którzy mmiędzy innymi robili też budowlane, ale nie głównie na tym się skupiali. Na pewno facet jest profesjonalny sumienny i nie obiecuje gruszek na wierzbie, bo mówi jakie są szanse. będę polecać wszystkim tym, którym zależy na ludzkim podejściu do sprawy.
Infinitum

Re: Prawo budowlane w Łodzi

Postprzez UnHomme » 2017-01-10, 12:44

FraszczynskiM napisał(a):Znany jest może wam jakiś adwokat prawnik radca prawny od spraw budowlanych, lokalowych gruntów ziemi czy nieruchomości w mieście Łodzi? Szukam w google ale jest ogromna konkurencja i nie wiem do kogo pójść Sprawa trochę skomplikowana przez ze mnie bo dałem ciała. Aż wstyd pisać, dlatego potrzebuje kogoś doświadczonego

Cześć!

Jeśli szukasz prawnika, to zamiast czytać posty od specjalistów od szeptanki, odezwij się na krzysztof@rumpel.pl lub na pw. Zajmujemy się prawem budowlanym, obsługujemy podmioty z branży mieszkaniowej i deweloperskiej.
UnHomme

Zobacz też to

Doradca Reklama

Powrót do Finanse i prawo