Jakie banki maja kredyty na dowód?

Re: Jakie banki maja kredyty na dowód?

Postprzez indeks » 2016-03-15, 19:32

Sa pożyczki na dowód

Na tle innych, podobnych serwisów umożliwiających udzielanie i zaciąganie pożyczek społecznosciowych, portal Sekrata.pl wyróżnia się wprowadzeniem bonusów dla inwestorów, które mogą wynieść do 10% kwoty udzielonej pożyczki. Bonus jest udzielany dobrowolnie przez pożyczkodawców i jest wyrazem wdzięczności za zainwestowanie w jego aukcję. Jeśli pożyczkodawca decyduje się na wypłacenie bonusu, to kwota takiej nagrody jest dzielona pomiędzy wszystkich inwestorów, którzy brali udział w danej aukcji pożyczki społecznościowej. Bonus zwiększa zyski z inwestycji polegającej na pożyczaniu pieniędzy osobom prywatnym w systemie Sekrata.pl.
indeks
 

Re: Jakie banki maja kredyty na dowód?

Postprzez benqs » 2016-07-08, 12:20

W których bankach nie warto nawet dowiadywać się o kredyt na dowód? W BOŚ, Citi Handlowym, DB PBC, Millennium, Nordea i Raiffeisen.
http://kredyt-dowod.pl

W pozostałych bankach klient ma szansę na trzyletnią pożyczkę. Na jaką? Najmniej będzie mógł pożyczyć w BNP Paribas (2 tysiące, może 3 tysiące złotych), w PKO BP i Banku Pocztowym – 4 tysiące.

Ale już Eurobank i Kredyt Bank zapewniają, że udzielą 14 tys. zł pożyczki, a Polbank podbija stawkę i oferuje aż 18 tysięcy złotych. Powyżej 10 tysięcy złotych można jeszcze pożyczyć w BZ WBK, i Getin Noble Banku. Oczywiście, większe szanse na uzyskanie kredytu mają klienci banku, ci na których konto trafia co miesiąc emerytura. Mogą oni również zwykle pożyczyć więcej, i na lepszych warunkach
benqs
 
Posty: 8
Dołączył(a): 2012-09-20, 06:15

Re: Jakie banki maja kredyty na dowód?

Postprzez NNik » 2016-09-28, 14:53

Najszybciej i najłatwiej pożyczkę dostaniecie w firmach pozabankowych. Ja ostatnio skorzystałem z pożyczki w LendOn. Ofertę mieli fajną, pożyczyłem 1,5 koła na 30 dni bez opłat dodatkowych. Bałem się trochę jakiś kruczków, ale umowa była czytelna, pożyczkę spłaciłem i tyle. Nie ma co się bać chwilówek.
NNik
 
Posty: 106
Dołączył(a): 2015-08-05, 17:40

Re: Jakie banki maja kredyty na dowód?

Postprzez pandin » 2016-10-05, 21:55

Nie polecam żadnych chwilówek to jedna wielka lichwa i tyle.
pandin
 

Re: Jakie banki maja kredyty na dowód?

Postprzez razniezawsze » 2016-10-20, 13:33

Według mnie, jeśli zachowa się odpowiednią uwagę, dokładnie wszystko przeanalizuje i przeczyta to wcale nie jest tak, że chwilówka oznacza kłopoty, ale oczywiście nie jest to najkorzystniejsza opcja. Trafiłam ostatnio na bardzo fajną stronę w tematyce finansowej, mnie akurat interesowały sposoby na inwestowanie ale widziałam, że odnośnie zdobywania pieniędzy też można znaleźć tam sporo ciekawych informacji, tutaj możesz sobie na przykład poczytać na temat pożyczek: http://pozyczki.centrumfinansowe.pl/ . Wiadomo, że jak brakuje pieniędzy to człowiek potrafi działać w stresie i nierozważnie, jednak warto pamiętać, że w takich sytuacjach zdrowy rozsądek jest ważniejszy niż wszystko inne :!:
razniezawsze
 
Posty: 9
Dołączył(a): 2016-06-16, 11:14

Re: Jakie banki maja kredyty na dowód?

Postprzez makoma44 » 2017-05-25, 17:39

Ja również poszukuję takiego kredytu na dowód, ale nie wiem, do jakiej firmy najlepiej będzie się zgłosić.
sklep.kim24.pl - sklep budowlany online
makoma44
 
Posty: 6
Dołączył(a): 2017-05-25, 17:30
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jakie banki maja kredyty na dowód?

Postprzez ewelina546 » 2018-05-31, 10:29

W firmach pożyczkowych spokojnie dostaniesz pożyczkę na dowód. Na http://katalog.wp.pl/szukaj.html?szukaj=wygodnepozyczki.pl&Submit=Szukaj&ticaid=11b624 masz zestawienie takich miejsc.
ewelina546
 
Posty: 15
Dołączył(a): 2014-03-20, 10:30

Re: Jakie banki maja kredyty na dowód?

Postprzez masito » 2018-07-12, 15:26

Kredyt budowlany na dowód to raczej jakiś przekręt. To nie jest jakieś głupie 10tys bo w grę wchodzą setki tysięcy. W banku Raiffeisen można dostać kredyt mieszkaniowy z fajną opcją, bo 2 razy w roku można obniżyć raty o połowę a raz wcale nie płacić. Jednak poważne pieniądze nikt nie pożycza na dowód.
masito
 

Re: Jakie banki maja kredyty na dowód?

Postprzez moben123 » 2018-08-06, 10:35

Kredyt to za wielkie słowo. Chodzi ci zapewne o pożyczke. Pytaj w banku Raiffeisen o nieoprocentowaną pożyczkę z rrso 2,88% spłacać ją można przez 24 miesiące
moben123
 

Poprzednia strona

Powrót do Finanse i prawo



 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość