Jaki polecacie alarm do domu?

Re: Jaki polecacie alarm do domu?

Postprzez JagodaD » 2014-02-12, 13:17

Wraz z mężem postanowiliśmy zainwestować w dobry alarm do naszego nowego domu. Mieszkamy pod Poznaniem, w spokojnej okolicy, ale woleliśmy rozejrzeć się za czymś, co zapewni nam jeszcze większe bezpieczeństwo. Zdecydowaliśmy się na usługi poznańskiej firmy Elf (ale chyba działają też w okolicach Wrocławia). Wytłumaczyli nam dokładnie całe działanie, bo my nie mieliśmy o tym pojęcia. Warto się zapoznać z ich ofertą ;)
JagodaD

Odp

Google - reklama

Postprzez SarnowskaAldi » 2014-11-12, 12:12

U nas nie mamy firmy ochroniarskiej, chociaż sąsiad nas namawiał, bo sam pracuje w takiej firmie:) mąż zakupił kamerę poklatkową z czujnikiem ruchu Brinno i dodatkowo mamy lampy z czujnikiem ruchu przed garażem i wejściem do domu. Zawsze jak wracamy z wyjazdu oglądamy nagranie, które zarejestrowała kamera. Na szczęście do tej pory na kamerze z nieznajomych gości był listonosz i kot sąsiadów. Sama kamera to fajne rozwiązanie i na pewno dużo tańsze niż wynajęcie firmy ochroniarskiej. Ale oczywiście każdy ma różne potrzeby, domy są w różnych miejscach i czasami wynajęcie ochrony jest konieczne.
SarnowskaAldi

Postprzez Jonka85 » 2015-01-18, 21:50

Mieszkam w okolicach w Warszawy i zdecydowałam się na firmę mprmonitoring.pl. Prawdziwi fachowcy, naprawdę znają się na rzeczy. Dotrzymali terminu i wytłumaczyli, co jak działa. A gdy miałam jeszcze wątpliwości, nie musiałam płacić za poradę. Polecam :)
Jonka85

Postprzez MarekDrwal » 2015-01-29, 08:35

Zdecydowanie Satel. Może nie są najtańsi, ale jak zależy Ci na ochronie własnych czterech ścian to będzie to idealny wybór.
http://comperio.cal.pl/porownanie-telefonow.html
MarekDrwal

Postprzez eAlarmy » 2015-07-16, 11:42

Satel jest jednym z wiodących producentów alarmów i my również polecamy systemy tej firmy. Na pewno należy unikać tanich systemów "no name" z którymi przy pierwszej awarii może być duży problem ze znalezieniem osoby chcącej usunąć usterkę. Na samym systemie, ale również na montażu nie należy oszczędzać bo chodzi przecież o nasze bezpieczeństwo. Montaż najlepiej zlecić firmie/fachowcowi, który się na tym zna, instaluje zabezpieczenia na co dzień i da nam gwarancję na montaż, a w razie usterki niezwłocznie ją usunie.
eAlarmy.com.pl - systemy alarmowe i monitoring CCTV
eAlarmy

Postprzez NNik » 2015-08-05, 17:51

Ja mam w domu system sygnalizacji włamania i napadu (SSWiN) i póki co działa dobrze, poprzedni alarm (kupiony w tesco) psuł się cały czas, wyłaczał się niespodziewanie itd , a ten działa okej, montowała go u mnie firma Electrosafe - polecam ich z pełną odpowiedzialnością, u mnie wykonali sprawę szybko i sprawnie ;)
NNik

Postprzez NataliaF » 2015-09-17, 09:02

Skąd dokładnie jesteście? Ja szukałam dobrego systemu alarmowego we Wrocławiu i wpisałam w wyszukiwarkę systemy alarmowe Wrocław i wyskoczyła mi fajna stronka http://www.ascosecurity.pl/oferta/zakres-uslug/monitoring. Chyba właśnie na nich się zdecyduję, ponieważ najlepszy miałam kontakt jak dzwoniłam i wszystko fajnie objaśniają. Potrzebuję alarm do domu, ale też do firmy. Co myślicie?
NataliaF

Postprzez adam289 » 2015-10-14, 09:09

Sprawdź może ofertę, którą znalazłam tutaj eltrox.pl. Ja szukałam alarmu instalowanego w domkach jednorodzinnych ale to serwis firmy, która specjalizuje się w ofercie najwyższej jakości i najskuteczniejszych systemów zabezpieczeń przeznaczonych do różnych obiektów. Może coś tam znajdziesz odpowiedniego dla swoich potrzeb.
adam289

Postprzez Tomasz69 » 2015-10-22, 12:01

System alarmowy zabezpieczy skutecznie dom jeśli będzie poprawnie zaprojektowany i zainstalowany.
Nowoczesne systemy alarmowe znajdziecie na www.monitoring24alarmy.pl
Tomasz69

Postprzez michalina » 2015-12-21, 15:56

Ja zdecydowanie polecam alarmy firmy Satel, dobrą ofertę ma firma Suntrack.pl, wiecej szczegółów pod linkiem http://suntrack.pl/87-alarmy
michalina

Zobacz też to

Doradca Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Usługi budowlane i wykończeniowe - Cennik