Jak dobrze wybrać firmę budowlaną

Re: Jak dobrze wybrać firmę budowlaną

Postprzez MiroslawKruczynski » 2016-04-01, 06:52

Witam. Chciałbym zainteresować Państwa moją ofertą na pełnienie funkcji Kierownika Budowy, Inspektora Nadzoru, Odbiorów, Nadzorów. Koszty uzależnione są od rodzaju usługi oraz wielkości inwestycji. Jestem na głównych etapach budowy: m.in. fundamenty, konstrukcja stropu, konstrukcja wieńca, konstrukcja dachu. Podczas wizyt kontroluje prowadzone prace i wypełniam dziennik budowy. Ilość wizyt do ustalenia, istnieje możliwość większej ilości wizyt dodatkowych na Państwa życzenie. Doradztwo techniczne w cenie nadzoru. Wykonuję również świadectwa energetyczne konieczne do odbioru budynku w cenie 200zł. Posiadam również do polecenia geodetę, elektryka z uprawnieniami a także dobre jakościowo firmy budowlane. W przypadku zainteresowania proszę o kontakt: mgr inż. Mirosław Kruczyński 505-950-412. http://www.mirbud-nadzory.pl
MiroslawKruczynski

Odp

Google - reklama

Postprzez ronin9 » 2016-05-05, 10:59

Ja jak robiłem dom to korzystałem z wielu portali budowlanych. Najbardziej spodobał mi się ten: http://buildings.pl/ mają tam też spis firm i producentów. Bardzo dobry portal. Nigdy nie wiedziałbym sam jak uzdatnić wodę...
ronin9

Postprzez houseagnes » 2016-05-05, 13:50

A ja mam dosyć przykre doświadczenia z forami i ogłoszeniami i poleceniami od znajomych.
Budowałam nie tak dawno bo w tamtym roku dom pod Warszawą.
Firma budowlana z polecenia miała wybudować dom od A-Z wzięła mnóstwo pieniędzy i w połowie budowy spartaczyła prace ;/
następna już z ogłoszenia- dokończyła i zaczęła pracę wykończeniową i tu nagle niespodzianka : hydraulik katastrofa ( tego się nie da tamtego,to źle zrobione to trzeba tak a nie tak....) MASAKRA:/ Pogoniłam towarzystwo!
W końcu trafiliśmy na Pana który poprawił budowę,wykończył i na szczęście wszystko jest ok.
Straciliśmy co prawda mnóstwo pieniędzy na tragiczne ekipy i wiecie teraz z perspektywy czasu strasznie żałuje,że nie trafiłam na tego Pana i jego firmę wcześniej.
Bo zaoszczędzilibyśmy,czas i pieniądze i przede wszystkim zdrowie- bo przy budowie stresu co nie miara.
Polecam gorąco szukania Ekip- SPRAWDZONYCH ( niekoniecznie tanich).
Dla zainteresowanych mogę podesłać zdjęcia prac Pana S.
houseagnes

Postprzez czaroslaw33 » 2016-05-14, 15:58

Na pewno z polecenia innych zaufanych osób to zawsze jest najlepszy sposób wyboru.
czaroslaw33

Postprzez przemyslaw1a » 2016-06-14, 10:40

Wybieranie firmy kierując się jedynie kosztami to głupota... Najtańszy, zwykle znaczy najgorszy. A najdroższy przeważnie jest przereklamowany. Najlepiej znaleźć firmę sprawdzoną, a zniżkę zawsze można wynegocjować. Trafiłem też ostatnio na stronę *.pl. Jest tam pełno kuponów rabatowych do różnych firm które można kupić za parę złotych (czasem nawet za 1zł).
przemyslaw1a

Postprzez ferencmaja » 2016-07-05, 07:07

ja juz dwa razy wybralam zla. pacownicy nie chcieli pracowac. patrzyli aby zrobic jak najszybciej nie zwracajac uwagi na jakosc.. maz msuial stale nadzorowac ekipe. mam nadzieje ze tym razem bedzie juz lepiej :)
http://www.piece-gastronomiczne.x-res.pl/
ferencmaja

Postprzez Tobiaszek » 2016-07-15, 19:47

Masleckii napisał(a):No moim zdaniem to najlepiej wybrać firmę, którą polecą Ci znajomi – tylko znajomi, którzy faktycznie z niej skorzystali i sam na własne oczy widziałeś efekty takiej ekipy.

Dodatkowo zawsze można poszperać w internecie tak jak ja to dokładnie zrobiłem kiedy szukałem ludzie do wykończenia domu. Znalazłem kilka firm i szukałem opinii na ich temat – dodatkowe zabezpieczenie stanowi strona ww takiej firmy – często można tam sprawdzić ich realizacje.
Wtedy wiemy z kim naprawdę mamy do czynienia.

Co jeszcze ważne? Cena ekipy remontowej i budowlanej.

Często widzimy ogłoszenia, gdzie murarz czy tynkarz robi robotę za grosze – ok ale jak z jakością i czasem? Sami wiecie... Dlatego tutaj nie ma ci oszczędzać – takie jest moje zdanie. Dom buduje i remontuje się na lata dlatego właśnie warto zainwestować w dobrą ekipę, która nam to zrobi porządnie.

Gwarancja na swoje usługi

Często firmy dają gwarancję na swoje usługi – to także jest ważnie. U mnie tynkarz dawał gwarancję, że tynk nie odpadnie po mailowaniu i po miesiącu – kiedy takie coś by się stało – przychodził i poprawiał za darmo – tak mówił.

Rachunek/faktura na usługi

ja dodatkowo dodam od siebie, idż do znajomych, zajrzyj w każdy kąt i oceń czy ekipa będzie w stanie spełnić Twoje oczekiwania :)
i pamiętajcie, że chytry 2 razy traci, co z tego, że zaoszczędziłem 100 zł jak tak spartaczyli, że zapłaciłem jeszcze komuś innemu 300 :P
To także potwierdza nam, że nie trafimy na pijaków czy mataczy – jeśli ktoś wszystko robi na fakturę czy rachunek to także świadczy już o pewnym stopniu profesjonalizmu.

Podsumowując – mimo wszystko najlepiej brać kogoś z polecenia znajomych, u których faktycznie fachowiec zrobił dobrą robotę. Jeśli 3 naszych znajomych jest zadowolonych z takiej firmy budowlanej to na pewno my tez będziemy.
Tobiaszek

Postprzez Askorpdomy » 2016-07-27, 16:26

W sumie powyżej jest wszystko bardzo ładnie opisane,ja dodam tylko iż dobra firma budowlana nie może być najtańsza bo często przekłada się to na jakość,podobnie jak w przypadku innych rzeczy,miejmy ten fakt na uwadze.
Askorpdomy

Postprzez HebanHouses » 2016-09-30, 09:16

Warto kierować się opiniami zarówno na forach jak i portalach branżowych odnośnie danej firmy, bo zawsze jest to pewien wyznacznik jakości i rzetelności, co przekłada się też na jakość remontu oraz budowy domu.
HebanHouses

Postprzez fernweh » 2017-03-08, 12:37

Ja polecam http://drabinka.pl - znajoma mi ich poleciła bo akurat potrzebowałam kogoś do wykańczania wnętrz w Warszawie
i mogę powiedzieć, że to profesjonaliści. DO tego zupełnie nie kojarzą się ze stereotypowymi budowlańcami, którzy piją i przeklinają
fernweh

Zobacz też to

Doradca Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Usługi budowlane i wykończeniowe - Cennik