Jaki klimatyzator wybrać?

Re: Jaki klimatyzator wybrać?

Postprzez gregu » 2014-12-14, 17:12

Daikin to najwyższa półka jakościowa.
gregu

Odp

Google - reklama

Postprzez bolkow » 2015-01-27, 09:06

KARTUR – masz rację, jak najbardziej się z Tobą zgadzam. W necie jest mnóstwo artykułów o klimatyzacji, choć moim zdaniem brakuje tych napisanych prostym językiem dla ludzi takich jak ja, czyli nie siedzących w temacie klimatyzacji. I tu ma też racje KERS, że chyba najlepszym sposobem jest zdobycie „jako takiej wiedzy” w necie, a potem udanie się do fachowca, który wytłumaczy co i jak, doradzi sprzęt itd. W moim przypadku tak to właśnie przebiegało. Trochę poszperałem w internecie, ale najwięcej przydatnych informacji zdobyłem rzecz jasna u fachowców, czyli w moim przypadku w Gradiencie.
O cholibka!
bolkow

Postprzez Valon » 2015-02-19, 16:58

Ale nie trzeba sie znac na klimie. Koledze z Lublina wszystko robila ekipa z klima plus - po prostu mowisz co chcesz, oni doradzaja, placisz i za pare dni masz juz klime. U niego smiga 3 rok bez usterek.
Valon

Postprzez tysya » 2015-03-13, 08:47

bolkow napisał(a):W necie jest mnóstwo artykułów o klimatyzacji, choć moim zdaniem brakuje tych napisanych prostym językiem dla ludzi takich jak ja, czyli nie siedzących w temacie klimatyzacji.
I tutaj się nie zgodzę. Znam serwis internetowy w którym opisane zostały najważniejsze aspekty związane z klimatyzacją, i co najważniejsze - wszystko to napisane jest zrozumiałym językiem. To StrefaKlimatyzacji.pl. Chyba warto powiedzieć też, że to serwis stworzony przez LG Electronics, zatem są tam aktualne i prawdziwe informacje ;) Przed instalacją klimatyzacji korzystałam z zamieszczonych tam porad.
tysya

Postprzez JankoMuzykant » 2015-03-25, 12:31

Tak po prawdzie, to wszystko zależy od tego jaką masz powierzchnię domu czy tam mieszkania, i jak to wszystko wygląda. Ja jakiś czas temu wynajmowałem mieszkanie na biuro, i okazało się że przegapiłem najważniejsze – to że okna wychodzą na południe. Poszperałem trochę w necie i zadzwoniłem do dts serwis i panowie przyjechali do nas na pomiar powiedzieli mi co było by w naszym przypadku najlepsze no i czekamy teraz na instalację. Także ja bym raczej szukał pomocy u fachowców.
JankoMuzykant

Postprzez ewelina83 » 2015-04-29, 09:46

Mam do Was Drodzy Forumowicze nieco inne pytanie. Czy klimatyzacja faktycznie jest szkodliwa dla zdrowia (częstsze przeziębienia itp.) Mam małe dzieci i zastanawiam się nad zainstalowaniem jej w domu. Mit czy nie mit? :) Jak to u Was wygląda?
ewelina83

Postprzez coldcase » 2015-05-28, 07:33

klima to tez koszty odgrzybiania cyklicznego. klimatyzatory oparte o agregaty LG sa ostatnio coraz tansze. poza tym chinskie zamienniki, ale tutaj wiele firm odradza oszczedzanie na marce bo szczelnosc tych ukladow zostawia wiele do zyczenia
Optymalne chłodnictwo to podstawa
coldcase

Postprzez MateuszW » 2015-07-21, 12:39

Generalnie sam miałem problem przy budowie domu na jaką klimatyzację się zdecydować... im więcej szukałem i czytałem różnych opinii i artykułów o klimatyzatorach tym bardziej komplikowałem sobie sprawę samego wyboru :P
Po ciężkich 3 miesiącach postanowiłem jednak poszukać firmy która świadczy takie kompleksowe usługi związane z klimatyzacją. Padło na firmę z Krakowa (nie wiem czy mogę tutaj im zrobić małą reklamę w postaci linku :) http://www.elektroklim.pl/ ) ale panowie przyjechali do mnie (było to w 2010 roku) i dokładnie przygotowali mi projekt całej instalacji który zaakceptowałem, i który później oczywiście wdrożyli. Do dziś dzień zawsze do nich dzwonię i korzystam z ich usług.
Oczywiście dla mnie samego jest to duże ułatwienie... zaufałem im raz i wydaje mi się, że była to najlepsza decyzja... ostatnie upały jeszcze bardziej mnie w tym utwierdziły :)
MateuszW

Postprzez KrzysztofT » 2015-08-27, 12:42

Osobiście nie miałem żadnego pojęcia jaką klimatyzację wybrać, więc poradziłem się do znajomego, zaś ten zaproponował mi firmę klima-t. Szybko i profesjonalnie, przy dużym wyborze wybraliśmy klimatyzator oraz zamówiliśmy montaż do domu. Jestem bardzo zadowolony z tego wyboru i polecam ludziom z podobnym problemem. Oto ich strona internetowa: http://www.klima-t.pl/. :D
KrzysztofT

Postprzez Koziczak » 2015-11-02, 08:23

Jeżeli chodzi o firmę to mogę polecić http://www.firmamtm.pl/ Mają świetnych fachowców, którzy potrafią dobrze doradzić klientowi. Skorzystałem z ich usług po pozytywnych ocenach znajomych. W moim domu instalowali klimatyzację i jestem z niej bardzo zadowolony.
Koziczak

Zobacz też to

Doradca Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wentylacja i klimatyzacja