Strona 1 z 1

Monitoring od JB partner

PostNapisane: 2016-06-17, 11:58
przez marysiak
Cześć, jestem calkowicie nowa na forum, mam nadzieje, ze wybralam odpowiedni dzial i ze uzyskam od was jakas pomoc :) Jestesmy na etapie montowania kamer w naszym domu- chcemy monitoring na zewnatrz i wewnatrz :) Natknelismy sie na sklep JB Partner- jakie sa wasze opinie o nim? Wiem, ze maja swoj sklep stacjonarny w Lodzi, ale ze mamy do niej kawalek to planowalismy robic zakupy online u nich :)

Re: Monitoring od JB partner

PostNapisane: 2016-06-24, 14:25
przez Olek44
On-line możesz spokojnie zamawiać, ponieważ sam zawsze tak robię w ich sklepie i wszystko jest zgodne z zamówieniem i przychodzi bez żadnych obsuwek czasowych. MY zdecydowaliśmy się jednak tylko na kamery zewnętrzne model to IP diody HIGH POWER. Zadowoleni jesteśmy bardzo, bo można nimi sterować za pomocą telefonu, oprogramowanie całe jest w języku polskim, a zarówno nocą jak i dniem świetne widać obraz. Do monitoringu dla naszego biura jak znalazł :)

Re: Monitoring od JB partner

PostNapisane: 2016-06-24, 14:36
przez Korek651
Jak najbardziej JB partner. ok 1,5 roku temu gdy wykonywaliśmy nową elewację dla firmy to od razu poprosili Nas o kupno i montaż kamer zewnętrznych obrotowych. Wybraliśmy JB Partner IP ze względu na trwałość i się nie pomyliliśmy. Ostatnio jak byłem u Nich ( w firmie) to bardzo sobie właściciel chwalił i mówił, że są niezawodne.

Re: Monitoring od JB partner

PostNapisane: 2016-06-25, 12:36
przez GreoryW
U nas ostanio w miejscowości coraz częściej dochodzi do kradzieży, więc również postanowiliśmy zainwestować w kamery zewnętrzne jednak dla pewności. Wybraliśmy JB partner przede wszystkim ze względu na świetny stosunek jakości do ceny oraz ze jest bezprzewodowa wiec nie trzeba ciągnąć kolejnych kabli

Re: Monitoring od JB partner

PostNapisane: 2016-07-08, 11:45
przez Wojtek89
Sklep bardzo dobrze wyposażony i zawsze dostawy przychodziły na czas. Z kategorii "Kamery spziegowskie" to ze znajomym, który jest detektywem znaleźliśmy okulary z kamerą Full HD 12V. Świetnie ukryta nawet jak już wiedziałem gdzie jest to ciężko było dostrzec. Do dziś działają mu bez zarzutów, a zamawialiśmy już dobre 1,5 roku temu.

Re: Monitoring od JB partner

PostNapisane: 2017-06-01, 12:08
przez Burt
A firma SCAZI? Przekonała mnie ich strona internetowa i ogólnie dobre opinie, ale dobrze by było, gdyby się ktoś wypowiedział. kto korzystał.

Re: Monitoring od JB partner

PostNapisane: 2017-06-01, 12:19
przez kristof
SCAZI obsługuje duże firmy, markety, szkoły, przedszkola, restauracje. Jeśli chcesz zamontować ich sprzęt w domu, to upewnij się, czy to na Twoją kieszeń, ale na pewno są dobrzy i skuteczni.

Re: Monitoring od JB partner

PostNapisane: 2017-06-01, 12:37
przez Hallada
Ważne jest aby wybrać dobrej jakości kamery. Najlepiej o rozdzielczości full HD, bo na niższych jest ciężko z jakością

Re: Monitoring od JB partner

PostNapisane: 2017-09-23, 08:33
przez Kamery24
Zgadzam sie kamery muszą być bardzo dobrej jakości jeżeli chodzi o rejestrację obrazu, zresztą tak się składa że to właśnie nasza specjalizacja i będziemy w stanie pomóc podczas wyboru, zobaczcie na Kamery24.pl