Strona 1 z 1

zakup szamba betonowego

PostNapisane: 2016-10-25, 10:11
przez Alicja90
Kupiłam domek na wsi . Nie posiada on podłączenia do ścieków miejskich wymagane jest szambo. Przeglądając ogłoszenia firm reklamujących się w internecie natrafiłam na firmę pod tym linkiem http://szambobetonowe.net.pl/. Posiadają ekologiczne szamba na czym mi bardzo zależy. Ochronę środowiska stawiam na pierwszym miejscu stąd moje pytania. Czy polecacie tą firmę ? Jakie są wrażenia z usług wykonanych przez nich?

Re: zakup szamba betonowego

PostNapisane: 2017-06-02, 07:40
przez Konradon33
Rozwaz szambo albo domową oczyszczalnię ściekow ;)

Re: zakup szamba betonowego

PostNapisane: 2018-01-05, 22:38
przez izabela57
Jeżeli nie zapowiada się, że powstanie u Was w najbliższych latach kanalizacja wydaje mi się, że warto zainwestować w przydomową oczyszczalnię ścieków, takie rozwiązanie po prostu opłaca się dużo bardziej, niż szambo, jest dużo tańsze w eksploatacji. Z Wrocławia mogę polecić firmę Czysty Zysk (czystyzysk.eu) oni specjalizują się w sprzedaży, doradztwie, montażu przydomowych oczyszczalni ścieków, ale nie tylko oferują też betonowe szamba, zajmują się drenażami wokół budynków, odwodnieniami linowymi itp.

Re: zakup szamba betonowego

PostNapisane: 2018-01-14, 14:24
przez vladimir
Wybór szamba betonowego jest dobry jeżeli kupujemy w firmie, która już ma doświadczenie w sprzedaży i oczywiście zajmuje się profesjonalnie montażem. Tu mogę z własnego doświadczenia tak jakby polecić firmę http://szambabetonowe-24.pl/ dobra jakość produktów, normalne ceny i do tego sprawna taka realizacja, na czym każdemu zależy przecież.

Re: zakup szamba betonowego

PostNapisane: 2018-02-23, 12:02
przez Sarneckipiotr
Ja mam u sobie szambo betonowe i jak dla mnie bardzo dobrze się takie szambo sprawdza. Od lat mieszkałem w domu w którym takie szambo było i nic się z nim nie działo pod względem pękania pod wpływem mrozów i tym podobne. Jeżeli takie szambo zdało egzamin u rodziców przez tyle lat to jestem do takich rozwiązań bardziej przekonany niż do plastiku. Do siebie do domu zamówiłem szambo z firmy http://szambabetonowe-24.pl/oferta/.

Re: zakup szamba betonowego

PostNapisane: 2018-05-28, 08:37
przez DominikDm78
Jak ktoś z was szuka firmy zajmującej się kompleksową obsługą obejmującą m.in. serwis oczyszczalni, kanalizacji i przepompowni to warto skontaktować się z firmą GEA-NOVA z Płochocina pod Ożarowem Mazowieckim.

Re: zakup szamba betonowego

PostNapisane: 2018-07-05, 14:53
przez BataBata1985
A nie lepiej od razu zamówić budowę do mu wraz z kanalizacją ? Jak budowaliśmy dom to zamówiliśmy firmę GUT-BUD z miejscowości Podolszyn z woj Mazowieckiego i w ofercie mieli tez budowę kanalizacji - dla tego ich wybraliśmy.