Strona 1 z 1

Bateria bezdotykowa

PostNapisane: 2013-11-04, 16:34
przez Jarek87
Proszę o opinie na temat baterii bezdotykowej - kuchennej. Czy one się sprawdzają? Warto zainwestować w taki produkt?

Re: Bateria bezdotykowa

PostNapisane: 2016-08-07, 20:08
przez Bopp
Moim zdaniem te bezdotykowe baterie to tylko chwyt marketingowy, a nie coś co daje oszczędność. W silla.pl możesz poszukać mają bardzo fajne nowoczesne baterie już bym wolał jakąś kaskadową wykupić, duży strumień, łatwo się to czyści i nie ma co się zepsuć w tych łazienkowych masz ceramiczne głowice, które w zasadzie się nie psują.

Re: Bateria bezdotykowa

PostNapisane: 2016-08-17, 20:44
przez reci
Tu masz pokrótce pokazany schemat działania takiej baterii - moim zdaniem w pewnych warunkach takie baterie mogą okazać się naprawdę przydatne - szczególnie kiedy zależy ci na oszczędności wody. Leci tylko wtedy gdy pod niż znajdują się dłonie - użycie wody będzie znacznie mniejsze.


Re: Bateria bezdotykowa

PostNapisane: 2016-08-25, 10:46
przez Proarch
Nie jestem przekonany, czy bateria bezdotykowa zda egzamin w kuchni. Głównie to ze względów praktycznych. Może być trochę nie wygodna podczas zmywania. Jednak mogę się mylić. Daj znać, jak się sprawuje taka bateria w kuchni, jeżeli zdecydujesz się taką zamontować. Ja mam zamontowaną w łazience taką bezdotykową baterię http://baterie-umywalkowe.sklep-outlet.pl/outlet-hansgrohe-71750000.html. Jest bardzo wygodna i na pewno łatwiej jest utrzymać umywalkę w czystości. Natomiast nie zauważyłem większej różnicy w zużyciu wody ... ani na plus, anu na minus :)

Re: Bateria bezdotykowa

PostNapisane: 2017-04-21, 09:51
przez Staszek
Mi się bardzo podobają baterie bezdotykowe. Myślę, że podczas zmywania to ogromna oszczędność wody, bo nie musisz co chwila zakręcać i odkręcać wody (czego w efekcie nie robisz zazwyczaj i woda leci cały czas). Jakbyście szukali uszczelek do swojej baterii to polecam tę firmę: http://www.gumopolis.com.pl/ my kupiliśmy dość nietypowa baterię i nie mogliśmy na rynku znaleźć odpowiedniej uszczelki, a ta firma wykonuje takie elementy na indywidualne zamówienie. Polecam.