Strona 1 z 1

Zakup węgla dobrej jakości - gdzie?

PostNapisane: 2018-09-25, 14:15
przez Kiki44
Cześć,
Potrzebuję Waszej pomocy, ponieważ własnie jestem na etapie wyboru odpowiedniego opału i szukam sprawdzonego dostawcy który dba o odpowiedni stosunek jakości do ceny oraz sprawną realizację i dostawę. Macie może swoje miejsca które możecie polecić, bo ja niestety z dotychczasowego dostawcy nie jestem zadowolony. W workach było strasznie dużo miału i kamieni.

Re: Zakup węgla dobrej jakości - gdzie?

PostNapisane: 2018-10-03, 08:36
przez Alekso32
Bardzo dobre pytanie, bo ja sam nie mam żadnego sprawdzonego dostawcy którego rzeczywiście można polecić. Ostatnio jak zamówiłem zapas ze składu w mojej miejscowości to węgiel miał mnóstwo kamienia, do tego zostawała masa popiołu i tylko przewód kominowy co chwilę się zapycham. Dlatego sam chętnie dowiem się czegoś więcej o innych hurtowniach.

Re: Zakup węgla dobrej jakości - gdzie?

PostNapisane: 2018-10-04, 09:29
przez Norbert145
Ja mam swoja sprawdzoną hurtownię w której kupuję opał od kilku sezonów i naprawdę jestem zadowolony, ponieważ pomimo mijających lat nadal utrzymują wysoką jakość oraz dobrą cenę. A chodzi tutaj o hurtownię KGM, która w swojej ofercie ma węgiel oraz ekogroszek najwyższej jakości zarówno jeżeli chodzi o wysuszenie, wartość opałową, niską ilość generowanego popiołu i praktycznie brak kamieni. Do tego spełniają one warunki ustawy antysmogowej, co jest jeszcze dodatkowym potwierdzeniem ich profesjonalizmu i uczciwości względem klienta.

Re: Zakup węgla dobrej jakości - gdzie?

PostNapisane: 2018-10-09, 14:45
przez Rotin
Ja także zgodzę się z poprzednikiem i powiem, że najlepszą opcją jest wybór KGM, ponieważ zadbali tak naprawdę o wszystko co jest ważne w przygotowaniu opału, jednocześnie wybierając wyłącznie węgiel z naszych polskich kopalń. Frakcja odpowiednia, do tego nie ma praktycznie miału oraz kamieni co podnosi od razu wartość opałową oraz zmniejsza zużycie.

Re: Zakup węgla dobrej jakości - gdzie?

PostNapisane: 2018-10-18, 07:53
przez Edek00
Warto mieć właśnie pełny podgląd jeżeli chodzi o ofertę, specyfikację, zakres cen i obsługi ponieważ jeżeli szukamy dostawcy na długie lata to nie ma po co szukać rozwiązań o najniższej cenie które wcale nie przekładają się na oszczędności, a warto mieć pewne źródło prawdziwego węgla z naszych Polskich Kopalń.