Strona 1 z 1

Zakup węgla dobrej jakości - gdzie?

PostNapisane: 2018-09-25, 14:15
przez Kiki44
Cześć,
Potrzebuję Waszej pomocy, ponieważ własnie jestem na etapie wyboru odpowiedniego opału i szukam sprawdzonego dostawcy który dba o odpowiedni stosunek jakości do ceny oraz sprawną realizację i dostawę. Macie może swoje miejsca które możecie polecić, bo ja niestety z dotychczasowego dostawcy nie jestem zadowolony. W workach było strasznie dużo miału i kamieni.

Re: Zakup węgla dobrej jakości - gdzie?

PostNapisane: 2018-10-03, 08:36
przez Alekso32
Bardzo dobre pytanie, bo ja sam nie mam żadnego sprawdzonego dostawcy którego rzeczywiście można polecić. Ostatnio jak zamówiłem zapas ze składu w mojej miejscowości to węgiel miał mnóstwo kamienia, do tego zostawała masa popiołu i tylko przewód kominowy co chwilę się zapycham. Dlatego sam chętnie dowiem się czegoś więcej o innych hurtowniach.

Re: Zakup węgla dobrej jakości - gdzie?

PostNapisane: 2018-10-04, 09:29
przez Norbert145
Ja mam swoja sprawdzoną hurtownię w której kupuję opał od kilku sezonów i naprawdę jestem zadowolony, ponieważ pomimo mijających lat nadal utrzymują wysoką jakość oraz dobrą cenę. A chodzi tutaj o hurtownię KGM, która w swojej ofercie ma węgiel oraz ekogroszek najwyższej jakości zarówno jeżeli chodzi o wysuszenie, wartość opałową, niską ilość generowanego popiołu i praktycznie brak kamieni. Do tego spełniają one warunki ustawy antysmogowej, co jest jeszcze dodatkowym potwierdzeniem ich profesjonalizmu i uczciwości względem klienta.

Re: Zakup węgla dobrej jakości - gdzie?

PostNapisane: 2018-10-09, 14:45
przez Rotin
Ja także zgodzę się z poprzednikiem i powiem, że najlepszą opcją jest wybór KGM, ponieważ zadbali tak naprawdę o wszystko co jest ważne w przygotowaniu opału, jednocześnie wybierając wyłącznie węgiel z naszych polskich kopalń. Frakcja odpowiednia, do tego nie ma praktycznie miału oraz kamieni co podnosi od razu wartość opałową oraz zmniejsza zużycie.

Re: Zakup węgla dobrej jakości - gdzie?

PostNapisane: 2018-10-18, 07:53
przez Edek00
Warto mieć właśnie pełny podgląd jeżeli chodzi o ofertę, specyfikację, zakres cen i obsługi ponieważ jeżeli szukamy dostawcy na długie lata to nie ma po co szukać rozwiązań o najniższej cenie które wcale nie przekładają się na oszczędności, a warto mieć pewne źródło prawdziwego węgla z naszych Polskich Kopalń.

Re: Zakup węgla dobrej jakości - gdzie?

PostNapisane: 2018-10-29, 09:10
przez Kiki44
Super, bardzo dziękuję za Waszą pomoc ;) Za chwilę postaram się sprawdzić jak to wygląda, bo z Waszych wypowiedzi ta hurtownia KGM naprawdę wydaje się być ciekawą opcją. Jeżeli wszystko będzie tak jak powinno to może jeszcze w tym tygodniu zamówię próbną ilość.

Re: Zakup węgla dobrej jakości - gdzie?

PostNapisane: 2018-11-06, 15:09
przez szablek115
Polecam firmę Imex Piechota z Opola tu adres https://imexpiechota.pl/ mają naprawdę bardzo dobry, dobrze się spalający węgiel i ekogroszek, a także pellet o ile dobrze pamiętam. Firma dostarcza węgiel luzem i pakowany w worki, tak więc można sobie zaoszczędzić pracy.

Re: Zakup węgla dobrej jakości - gdzie?

PostNapisane: 2018-11-20, 10:17
przez Norbert145
Kiki44 napisał(a):Super, bardzo dziękuję za Waszą pomoc ;) Za chwilę postaram się sprawdzić jak to wygląda, bo z Waszych wypowiedzi ta hurtownia KGM naprawdę wydaje się być ciekawą opcją. Jeżeli wszystko będzie tak jak powinno to może jeszcze w tym tygodniu zamówię próbną ilość.


Nie ma za co i oczywiście w razie dodatkowych pytań postaramy się Ci pomóc i doradzić jak jednak potrzebujesz dodatkowego potwierdzenia.