Strona 1 z 1

posadzki z zywicy

PostNapisane: 2016-12-29, 16:45
przez posadzkizywiczne
Witam wykonujemy posadzki zywiczne dekoracyjne oraz przemyslowe , do wyboru mamy kilka systemow jak i materialow - wykonujemy posadzki na tarasach , schodach , garazach jak i rowniez na halach przemyslowych itp. zapraszam do obejrzenia zdjec na nasza strone na facebooku https://www.facebook.com/Zywiceprzemyslowe/. Dzialamy na terenie calej Polski ale firma ma swoja siedzibe na Slasku . Zawsze wczesniej przyjedziemy doradzimy wycenimy w razie pytan telefon znajdziecie na naszej stronie .

Re: posadzki z zywicy

PostNapisane: 2017-01-16, 10:43
przez Hallada
Wykorzystujecie żywicę epoksydową?

Re: posadzki z zywicy

PostNapisane: 2017-02-22, 15:44
przez Gość
tak epoksydowe tez :)

Re: posadzki z zywicy

PostNapisane: 2017-09-04, 11:55
przez AtlanticPolska
Jak najbardziej, polecam podłogi z żywicy, szczególnie miłośnikom wnętrz nowoczesnych i industrialnych. Są one nie tylko dizajnerskie, ale i praktyczne. Cechuje je odporność na uszkodzenia, jak i łatwe czyszczenie.

Obrazek

Re: posadzki z zywicy

PostNapisane: 2017-09-04, 12:08
przez arel
Żywica to głownie zabezpieczenie posadzki, ale ta może być uprzednio pięknie udekorowana. Dzięki produktom do powierzchniowego barwienia betonowych powierzchni można uzyskać dowolny kolor lub inny efekt dekoracyjny, także zbliżony wyglądem do naturalnego kamienia. Taka dekoracja może być zabezpieczona żywicą ale także jednoskładnikowymi, prostymi w nakładaniu uszczelniaczami.
Odnawianie powierzchni także nie przynosi problemów, a dodatkowo to bardzo ekonomiczna metoda dzięki pokryciu zabezpieczonej już posadzki nową warstwą ochronnego wosku, który nada posadzce piękny wygląd. Produkty takie są obecne na rynku, sprawdzone i stosowane z powadzeniem od wielu lat.
Te produkty są tak proste w użyciu gdyż ich zastosowanie nie wymaga profesjonalnego sprzętu i jest możliwe do samodzielnego wykonania.

Re: posadzki z zywicy

PostNapisane: 2017-09-12, 08:12
przez AgataKruczyk
no takiej podłogi nie spodziewałabym się. Ciekawie to brzmi, ale jednak przegladają ją nie wydaje mi sie byc ona trwała. Da mnie dąb czy sosna jest dobrym rozwiązaniem. W artcore przeglądałam oferty i drewniane połogi naprawdę są rewelacyjnym motywem

Re: posadzki z zywicy

PostNapisane: 2018-03-16, 11:46
przez ProSVP
Można równie dobrze zastanowić się nad eleganckimi płytkami drewnopodobnymi, które z całą pewnością będą charakteryzować się bardzo wysoką jakością i trwałością.

Re: posadzki z zywicy

PostNapisane: 2018-05-08, 07:06
przez Gocha67
Idealnym rozwiązaniem jest współpraca z firmą Chemex pila. Specjalizują się w wykonywaniu posadzek żywicznych o różnej grubości i poziomie wytrzymałości. Warto dodać, że produkty te charakteryzują się niebywałymi walorami estetycznymi.

Re: posadzki z zywicy

PostNapisane: 2018-05-21, 07:25
przez ProSVP
A zaglądaliście już do nas na ProSVP? Jeżeli nie to teraz tym bardziej warto, ponieważ mamy kilka ciekawych rabatów i promocji :)

Re: posadzki z zywicy

PostNapisane: 2018-06-08, 15:47
przez Wevo
Posadzki z żywicy są bardzo estetyczne i trwałe.