Strona 1 z 1

Kantor online

PostNapisane: 2018-05-29, 12:37
przez mosti
Witam! Kto z Was korzysta z kantoru online ? Zastanawiam się nad kupnem euro , czytałam https://ekantor.pl/ile-kosztuje-euro-i-kiedy-najlepiej-jest-je-kupowac/
że opłaca się teraz zainwestować , ponieważ jest w dobrej cenie . Szczególnie warto kupowac je w kantorze online tam ceny są bardzo przystępne.

Re: Kantor online

PostNapisane: 2018-06-21, 15:55
przez pamelakojder
Ja od jakiegoś czasu odkąd zakupiłam kartę wielowalutową z https://www.igoriacard.com/ nie chodzę do kantorów. Jest to jak dla mnie strata pieniędzy i czasu.

Re: Kantor online

PostNapisane: 2018-06-26, 08:35
przez tomm
Ja rozmieniam walutę w moim banku. Kursy są dla mnie korzystne - podobne ceny widzę w kantorach na mieście, a przynajmniej nie muszę wypłacać gotówki, żeby iść do kantoru, tylko wszystko robię bez wychodzenia z domu. No i mam zaufanie do wymiany w banku, niż w jakiś kantorach online.

Re: Kantor online

PostNapisane: 2018-06-26, 16:59
przez Jadwiga
Hej,
Ja osobiście wymieniam eur online już długo chociaż dopiero po kilku miesiącach znalazłam kantor z którego jestem zadowolona. Cena w online jest dużo lepsza ja w kantorekspert.pl dogadałam się co do kursu i póki co nie ma opłat :) teraz można u nich wymieniać nawet w weekend a nie spotkałam się z tym jeszcze. Więc polecam ten kantorekspert.pl