Strona 1 z 1

Wynajem wózkow widłowych - Lemarpol

PostNapisane: 2018-04-15, 21:25
przez Konradon33
Witam,
Potrzebuję Waszej pomocy w zakresie wyboru firmy, w które będę mógł wynająć wozki widlowe w dobrych warunkach i co wazne aby jednocześnie zapewniali mi serwis. Jedną z ciekawszych opcji proponuje firma Lemarpol, jednak chciałem zapytać czy ktoś z Was może z nimi współpracował bądź może mi jeszcze coś innego doradzić?

Re: Wynajem wózkow widłowych - Lemarpol

PostNapisane: 2018-04-19, 14:07
przez Alekso32
Ja jestem jak najbardziej na tak, jest to firma o dużym doświadczeniu. Do tego mają serwisy w kilku miastach rozmieszczonych w całym kraju i do tego na magazynie ponad 350szt sprzętu, więc będziesz mógł go dobrać pod Wasze indywidualne potrzeby i wymagania. Jednak nikt Ci lepiej tego nie przedstawi niż właśnie Oni.

Re: Wynajem wózkow widłowych - Lemarpol

PostNapisane: 2018-04-22, 12:31
przez czaroslaw33
Dokładnie jak już nawiązywać współpracę to z firmami o ugruntowanej i pewnej pozycji na rynku, która jest w stanie spełnić wszystkie warunki jakie oferuje i co ważne w dość krótkim czasie. Co do Lemarpol przekonuję się sam na co dzień i mogę spokojnie powtórzyć po moim poprzedniku, że warto. Szerokie możliwości, obsługa na poziomie i prosty kontakt. Jak dla mnie numer jeden na rynku w zakresie wynajmu i zakupu wózków oraz podnośników.