Strona 1 z 1

Wynajem wózkow widłowych - Lemarpol

PostNapisane: 2018-04-15, 21:25
przez Konradon33
Witam,
Potrzebuję Waszej pomocy w zakresie wyboru firmy, w które będę mógł wynająć wozki widlowe w dobrych warunkach i co wazne aby jednocześnie zapewniali mi serwis. Jedną z ciekawszych opcji proponuje firma Lemarpol, jednak chciałem zapytać czy ktoś z Was może z nimi współpracował bądź może mi jeszcze coś innego doradzić?

Re: Wynajem wózkow widłowych - Lemarpol

PostNapisane: 2018-04-19, 14:07
przez Alekso32
Ja jestem jak najbardziej na tak, jest to firma o dużym doświadczeniu. Do tego mają serwisy w kilku miastach rozmieszczonych w całym kraju i do tego na magazynie ponad 350szt sprzętu, więc będziesz mógł go dobrać pod Wasze indywidualne potrzeby i wymagania. Jednak nikt Ci lepiej tego nie przedstawi niż właśnie Oni.

Re: Wynajem wózkow widłowych - Lemarpol

PostNapisane: 2018-04-22, 12:31
przez czaroslaw33
Dokładnie jak już nawiązywać współpracę to z firmami o ugruntowanej i pewnej pozycji na rynku, która jest w stanie spełnić wszystkie warunki jakie oferuje i co ważne w dość krótkim czasie. Co do Lemarpol przekonuję się sam na co dzień i mogę spokojnie powtórzyć po moim poprzedniku, że warto. Szerokie możliwości, obsługa na poziomie i prosty kontakt. Jak dla mnie numer jeden na rynku w zakresie wynajmu i zakupu wózków oraz podnośników.

Re: Wynajem wózkow widłowych - Lemarpol

PostNapisane: 2018-04-25, 17:46
przez Kiki44
Moja siostra korzystała z usług tej firmy i mówiła, ze naprawdę fajnie sobie poradzili z samym zamówieniem oraz wykonanym montażem. Zmieścili się w terminie, bo później wchodziła już inna ekipa. Do tego też nie zapłaciła dużo porównując sobie ofertę konkurencji w Poznaniu i żadnych zacieków czy niedociągnięć nie widziałem. Wydają się być uczciwi i dokładni.

Re: Wynajem wózkow widłowych - Lemarpol

PostNapisane: 2018-04-29, 16:23
przez Edek00
A jak z możliwościa wynajmu dokładnie to wygląda, czy mają na to przeznaczoną dużą ilość sprzętu? Chciałbym się już trochę rozeznać ponieważ w drugiej połowie roku chcemy również poszerzyć nasz magazyn.

Re: Wynajem wózkow widłowych - Lemarpol

PostNapisane: 2018-04-29, 16:58
przez Rotin
Cały opis ich usług w zakresie wynajmu możesz znaleźć na stronie internetowej firmy Lemarpol, dlatego może nie ma co się tutaj rozpisywać jedynie o części skoro rzeczywiście jest taka możliwość, ponieważ mają kilka form tego typu usług. Pozdrawiam i mam nadzieję, że znajdziesz tam to czego potrzebujesz :)

Re: Wynajem wózkow widłowych - Lemarpol

PostNapisane: 2018-05-22, 20:22
przez Konradon33
W takim razie nic innego mi nie pozostaje, jak Wam bardzo podziękować za wszystkie odpowiedzi i konkretną pomoc! W takim razie już chyba nie mam co zwlekać, dziś dokładnie poznam ich ofertę oraz umówię się na spotkanie w ich siedzibie, żeby trochę więcej się dowiedzieć oraz sprawdzić warunki najmu. Pozdrawiam!