Strona 1 z 1

toczenie cnc

PostNapisane: 2018-01-29, 11:12
przez konrad785
Czynność toczenia polega na kolejnym oddzielaniu nożem tokarskim warstw materiałów, aż do uzyskania odpowiedniego wyglądu przedmiotu – pożądanego kształtu oraz wymiarów. ja korzystałem z pomocy firmy , która się w tym specjalizuje http://przemot.com.pl/oferta-firmy/toczenie-cnc-precyzyjna-i-szybka-obrobka/

Re: toczenie cnc

PostNapisane: 2018-06-30, 17:47
przez Sarneckipiotr
Ja mam super firmę od takich zadań i zamawiam je w firmie z Wrocławia - Galwmet. W tej firmie uzyskania pomoc z zakresu: wielkogabarytowej obróbki skrawaniem na maszynach CNC, w tym frezowanie, toczenie, szlifowanie i wiercenie koordynacyjne, a także obróbkę galwaniczną poprzez cynkowanie, miedziowanie, fosforanowanie, chromowanie, cynowanie, srebrzenie i niklowanie. Dodatkowo zajmujemy się pracami ślusarskimi – cięciem, gięciem, gwintowaniem, śrutowaniem, wierceniem i wycinaniem plazmowo-gazowym, a w naszej lakierni oferujemy również profesjonalne lakierowanie proszkowe oraz malowanie podkładem cynkowy - jak to się mówi full serwis.

Re: toczenie cnc

PostNapisane: 2018-07-09, 09:09
przez Norbert145
A jeżeli również szukacie odpowiednich maszyn do obróbek CNC to tutaj mogę spokojnie wyróżnić z własnego kilkuletniego doświadczenia producenta TBI Technology, która w tym zakresie robi kawał dobrej roboty jednocześnie zapewniając dobrze działający serwis. My używamy na ten moment modelu VT 630 w zakresie toczenia i jest to jeden z nielicznych do tej pory modeli który nie zawodzi podczas produkcji i elementy nie zużywają się tak szybko, dzięki czemu proces jest w pełni opłacalny.

Re: toczenie cnc

PostNapisane: 2018-11-08, 08:46
przez Kuba1975Kuba
Jeżeli szukasz firmy, która wykonuję usług z zakresu galwanizacji tworzyw i metali to firma w Dzierżoniowie taka ofertę może przedstawić. Firma Galwanizer z Dzierżoniowa od lat działa w branży obróbki powierzchniowej. Powłoki galwaniczne dla przemysłu energetycznego, elektronicznego oraz elektrycznego to ich specjalność.