Strona 1 z 1

ogrzewanie domu gazem płynnym

PostNapisane: 2016-04-11, 14:31
przez weron
Jakaś dobra firma?

Re: ogrzewanie domu gazem płynnym

PostNapisane: 2016-04-11, 14:32
przez zadar33
Jeśli potrzebujecie Państwo ogrzać własny dom gazem płynnym, to polecam tę firmę www.sa-art.pl/oferta.html dostarczają zbiorniki gazu dla domu, przemysłu, rolnictwa. Doradzają i dostarczają odpowiedni zbiornik na gaz płynny, uzyskują decyzje o pozwoleniu na budowę, montują. Pełna kompleksowa obsługa, polecam ich.

Re: ogrzewanie domu gazem płynnym

PostNapisane: 2016-07-31, 10:59
przez brunon
Ja z własnego doświadczenia polecam AmeriGas. Mają bardzo dobrą ofertę Relax, koszty instalacji można zredukować nawet do 1 zł, więc wbrew pozorom jest to niesamowicie tania inwestycja, a do tego firma sama prowadzi serwis i kontrolę zbiornika. Bardzo dobrze się z nimi wspólpracuje

Re: ogrzewanie domu gazem płynnym

PostNapisane: 2018-05-08, 08:31
przez RafalCichocki
Witam,

Wybór dostawcy gazu LPG jest oczywiście ważnym aspektem, lecz należy zastanowić się również nad wyborem sprawdzonego i wydajnego kotła kondensacyjnego. W celu dodatkowej oszczędności warto, aby współpracował on z ogrzewaniem podłogowym lub grzejnikowym zaprojektowanym na parametry niskotemperaturowe. Obniżenie temperatury zasilania powoduje obniżenie temperatury powrotu czynnika roboczego z instalacji centralnego ogrzewania. W związku z tym zwiększa się sprawność kotła kondensacyjnego poprzez odzysk ciepła podczas wkroplenia się pary wodnej znajdującej się w spalinach. Wszystkie kotły kondensacyjne marki Junkers mogą być zasilane gazem LPG.
W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji o kotłach kondensacyjnych marki Junkers-Bosch z rodziny Cerapur oraz Bosch Condens zachęcam do odwiedzenia strony internetowej: www.junkers.pl/produkty/kotly/kotly-kondensacyjne/.
Chętnie odpowiem na ewentualne pytania.
Pozdrawiam,
________________________________
Konsultant marki Junkers-Bosch