Strona 1 z 1

Aranżacja wnętrza

PostNapisane: 2018-01-08, 20:09
przez wiktorias
Witam! Poszukuję firmy która zajmuje się projektowaniem wnętrz. Zależy mi aby to była solidna i porządna firma. Chcę aby zaprojektowali mi wnętrza mojego biurowca . Wiele dobrego czytałam na temat firmy https://remonty-wnetrza.warszawa.pl/wykonczenie-wnetrz-warszawa/ mają rewelacyjne projekty ponoć . Co mi radzicie ?

Re: Aranżacja wnętrza

PostNapisane: 2018-01-10, 10:31
przez PrzeprowadzkiPolska
Akurat nigdy nie miałam styczności z tą firmą więc ciężko jest mi cokolwiek powiedzieć na jej temat. Na forum masz co najmniej kilka firm zajmujących się projektowaniem wnętrza, warto poszukać i porównać ceny lub same koncepcje jakie proponują i wybrać tą najbardziej odpowiednią.

Re: Aranżacja wnętrza

PostNapisane: 2018-04-21, 08:56
przez Sunrol
Poszukaj wśród adresów na forum bo pojawiały się już podobne tematy i myślę, że bez problemu znajdziesz dobrą, rzetelną firmę która zajmie się aranżacją wnętrza biurowca.

Re: Aranżacja wnętrza

PostNapisane: 2018-04-29, 18:11
przez kersty
tak z mojej strony mogę powiedzieć że nie trzeba tracić kasy na projektantów. no chyba że nie masz totalnie pomysłu to ok. ale tak to wystarczy zaczerpnąć inspiracji z internetowych projektów. są też różne programy np. taki duluxowy Visualizer na telefony co to można w nim wirtualnie malować ściany. a jeszcze pewnie wiele innych aplikacji znajdziesz - do mebli, podłóg itd

Re: Aranżacja wnętrza

PostNapisane: 2018-04-30, 07:33
przez MechDecor
Tutaj również jestem zdania, że wiele rzezy z zakresu aranżacji wnętrza możesz wykonać samodzielnie i wystarczy tylko Twoja wyobraźnia, kreatywność.Co do dekoracji to polecam zastanowić się nad mchem np: na ścianę. Spotkaliście się już z czymś takim?

Re: Aranżacja wnętrza

PostNapisane: 2018-05-29, 10:29
przez reci
kersty napisał(a):tak z mojej strony mogę powiedzieć że nie trzeba tracić kasy na projektantów. no chyba że nie masz totalnie pomysłu to ok. ale tak to wystarczy zaczerpnąć inspiracji z internetowych projektów. są też różne programy np. taki duluxowy Visualizer na telefony co to można w nim wirtualnie malować ściany. a jeszcze pewnie wiele innych aplikacji znajdziesz - do mebli, podłóg itd


Też w ten sposób pomyślałem i zacząłem od wizualizera. Tylko, że od tego od Magnata. Proste i przydatne narzędzie.

Re: Aranżacja wnętrza

PostNapisane: 2018-05-30, 10:53
przez makowskimaks
Co do Magnata – zgadzam się, bardzo dobra, odporna na zmywanie farba. Co do braku konieczności zatrudniania projektanta – również się zgadzam. Mamy XXI wiek, w internecie jest dostępnych sporo zdjęć przedstawiających fajne, proste do zrealizowania aranżacje. Ważne jest tylko to, aby nie kopiować ich w 100%

Re: Aranżacja wnętrza

PostNapisane: 2018-06-04, 12:17
przez tatils
A co sądzicie o takim rozwiązaniu przy aranżacji jak na przykład Fototapety 3D na ścianach? Widziałem coś takiego u znajomego i na prawdę wyglądało to super, a do tego wydaje mi się, że powiększyło to przestrzeń jeego mieszkania wizualnie. Aż nawet znalazłem już takie tapety dla siebie w sklepie dekowizja.pl. Myślicie, że powinienem je kupować?