Strona 1 z 1

Wózek widłowy do pracy na placu ze składem budowlanym

PostNapisane: 2016-05-20, 06:24
przez marcel
Na placu znajduje się skład budowlany. Fakt, część rzeczy trzeba będzie wwieźć ha halę, ale 80% pracy będzie na zewnątrz. Dlatego szukamy jakiegoś wózka - najlepiej spalinowego z LPG. Nowy - na firmę. Możecie polecić coś w tym zakresie?

Re: Wózek widłowy do pracy na placu ze składem budowlanym

PostNapisane: 2016-05-23, 10:37
przez erdon
Zelży jeszcze jaki tam macie plac. Jeżeli jest trochę nierówny - a pewnie jeżeli jest wyłożony kostką lub innymi płytami, to zdarzają się nierówności - aby wózek dobrze sobie z tym radził. Aby nie miał zbyt sztywnego zawieszenia.
Za dobre pod względem precyzji sterowania, niezawodności i bezpieczeństwa uchodzą Still oraz Linde. Oba wózki są z wyższej półki. Cenowo też trochę drożej - ale pracują niezawodnie przez 8godzinną zmianę.
Still posiada również bardzo dobre wsparcie techniczne gdyby coś niedobrego się z nim działo. Wejdź na stronę still.pl i zorientuj się co tam mają obecnie w ofercie.

Re: Wózek widłowy do pracy na placu ze składem budowlanym

PostNapisane: 2017-10-09, 21:50
przez Albercik23
Zgodzę się co do wózków Linde, że rzeczywiście są bardzo wartościowe. I faktycznie z dość wysokiej półki, natomiast nie trzeba od razu kupować - wózek widłowy można też wynajmować, zwłaszcza jeśli nie jest permanentnie potrzebny. Sprawdź sobie ofertę CWW Blum, oni się zajmują wózkami Linde właśnie (razem z serwisem w razie czego), można sprawdzić, jak działają, a firma jest naprawdę warta uwagi.

Re: Wózek widłowy do pracy na placu ze składem budowlanym

PostNapisane: 2017-11-29, 08:13
przez Ella
Ja bym radziła ci kupić maszynę Knikmops i do niej dokupić potrzebny osprzęt w postaci wideł do palet - tutaj możesz sobie obejrzeć jak to wygląda- http://inter-import-export.pl/. Jest to bardzo wygodna opcja, tym bardziej, że w razie potrzeby zawsze możesz dokupić dodatkowy osprzęt do innych prac.

Re: Wózek widłowy do pracy na placu ze składem budowlanym

PostNapisane: 2018-05-21, 08:39
przez BataBata1985
A gdzie robicie przeglądy baterii do takich wózków widłowych ? my regularnie sprawdzamy je w firmie Amperia w Poznaniu. Firma amperia oferuję równie takie usługi jak : ładowanie odsiarczające, instruktaż i szkolenie z zakresu prawidłowej i bezpiecznej obsługi baterii, wynajem, serwis sprzedaż baterii i prostowników, serwis baterii stacjonarnych, serwis baterii fotowoltaicznych i tym podobne.

Re: Wózek widłowy do pracy na placu ze składem budowlanym

PostNapisane: 2018-07-11, 16:18
przez alek
Nowe lub używane wózki można dostać w http://www.ipz.com.pl/ w Szczecinie. My akurat mamy używany i jest sprawny, w dobrym stanie, dobrze nam służy. Jak wolicie wynajem to od IPZ także wynajmiecie wózki. Sprzedają też opony, akcesoria i części zamienne. Firma solidna, uczciwa.