Strona 1 z 1

Wybór hydroizolacji do łazienki i piwnicy - pomożecie?

PostNapisane: 2018-05-30, 12:25
przez Rotin
Cześć,
Potrzebuję Waszej pomocy w zakresie wyboru materiałów hydroizolacyjnych do jej wykonania w łazience i piwnicy. Zależy mi na dobrej cenie, wydajności i trwałości. Co możecie mi doradzić?

Re: Wybór hydroizolacji do łazienki i piwnicy - pomożecie?

PostNapisane: 2018-06-01, 08:31
przez Edek00
Dobrze, że o tym pomyśleliście. Akurat jeżeli chodzi o wybór materiału do wykonania pełnej hydroizolacji to polecam rozwiązania z oferty WaterBlock, aczkolwiek najlepiej będzie jak sam odwiedzisz ich stronę internetową i trochę poczytać o danych technicznych i sprawdzisz sobie cenniki.

Re: Wybór hydroizolacji do łazienki i piwnicy - pomożecie?

PostNapisane: 2018-06-03, 13:43
przez Alekso32
Witam, w zakresie hydroizolacji polecam zwrócić uwagę na producenta WaterBlock i materiał WB DuoFlex. Jedna z najbardziej elastycznych na rynku, do tego o niskim oporze dyfuzji co pozwala na odparowanie wilgoci z powierzchni wcześniej zawilgoconych, promieniowanie UV, ścieki, benzyny itd. Niezawodna nawet przy najcięzszych warunkach glebowych, także pomimo mijających lat niedopuszcza wilgoci w żadnym miejscu piwnicy i łazienki

Re: Wybór hydroizolacji do łazienki i piwnicy - pomożecie?

PostNapisane: 2018-06-05, 11:47
przez Konradon33
Jak najbardziej muszę się z Wami zgodzić. Przede wszystkim przy tak poważnych sprawa warto "dmuchać na zimne" i mieć pewność, że wilgoć nie pokrzyżuje naszych planów związanych z wykończeniem, po drugie trzeba dobrać odpowiednie rozwiązanie o dobrym stosunku jakość-cena. Tutaj proponowany WB Duo Flex jak najbardziej się sprawdzi. Warto również wyróżnić ich obsługę, bo kontakt i termin dostaw za każdym razem był bez żadnych zarzutów.

Re: Wybór hydroizolacji do łazienki i piwnicy - pomożecie?

PostNapisane: 2018-06-26, 07:57
przez czaroslaw33
Prowadzę firmę budowlaną, gdzie również w zakresie naszych usług leży wykonywanie hydroizolacji. Tutaj o wspominanej już wcześniej Hydroizolacji WaterBlock mogę wypowiedzieć się zdecydowanie w naprawdę dobrych słowach. Nigdy nic klientowi nie polecam, jeżeli nie jestem pewny co do danego rozwiązania oraz odpowiedniej trwałości. W ich przypadku przekonałem się na własnym tarasie i izolacji fundamentów. Po ponad roku nie widać nawet najmniejszych kłopotów z wnikaniem wilgoci w strukturę betonu. Do tego jeszcze żaden klient nie przyszedł do nas z reklamacją, a gwarancję jaką dajemy na jej wykonanie to średnio ok.6/8 lat. Można ją stosować zarówno na zewnątrz jak i w środku budynku, a nawet w przypadku zbiorników wodnych co jest tylko dodatkowym potwierdzeniem ich jakości i standardu.