Skąd czerpiecie pomysły na wykończenie domu

Skąd czerpiecie pomysły na wykończenie domu

Postprzez Aktywny » 2013-05-10, 06:25

Skąd czerpiecie pomysły na wykończenie domu?
Potrzebuję kilku pomysłów do poszczególnych pomieszczeń, ponieważ nie mam pojęcia ja to wszystko wykończyć.
Jestem aktywny :)
Aktywny

Odp

Google - reklama

Re: Skąd czerpiecie pomysły na wykończenie domu

Postprzez sylwia4012 » 2014-09-01, 14:52

Ja generalnie korzystam z różnego rodzaju gazetek. Są całe magazyny - albo ogólnie o aranżacji, albo o aranżacji poszczególnych pomieszczeń. W tego typu gazetach można trafić na prawdziwe perełki. Ja na przykład wykorzystałam pomysły na ciekawą aranżację wnętrz za pomocą różnego typu sztukaterii. W salonie mam takie listwy przysufitowe i dobrane do tego listwy przypodłogowe. Pomalowane na kolor waniliowy, a ściany na czekoladowy brąz. Rzuć okiem, może takie sztukaterie Ciebie też zainspirują. To niby mały element, ale może zupełnie odmienić wnętrze i nadać mu niepowtarzalnego charakteru.
sylwia4012

Postprzez reci » 2014-09-18, 19:10

Na stronach producentów też są fajne inspiracje. Polecam te podejście gdy jesteśmy zdecydowani na konkretny model jakiegoś sprzętu do domu. Przeglądam wtedy całą galerię. Spróbowałem w ten sposób zrobić w przypadku mojego kamienia dekoracyjnego. Cały salon pomalowałem na biało, a dobrałem do niego kamień artis. Wszystko prawie zgodnie ze zdjęciami, jakie producent zamieścił na swojej stronie, tylko mebli nie zmieniłem.
reci

Postprzez kucyk » 2014-09-29, 11:16

U nas inspiracje przynosi żona. Część bierze z jakichś pism mieszkaniowych, ale wiem, że zagląda też na portale o tematyce urządzania wnętrz. Poza tym, trzeba mieć też jakieś wyczucie stylu, żeby zaprojektować dom - nie ma co kopiować tego, co zobaczy się w katalogu, mieszkanie musi mieć duszę.
Co ma wisieć, nie utonie.
kucyk

Postprzez Celtic » 2014-09-29, 19:33

Pisma branżowe, internet oraz żona. Choć w sumie kolejność powinna być odwrotna.
Celtic

Postprzez nataliapstryk » 2014-12-15, 13:30

Komfort i praktyczność powinny stać na czele w trakcie aranżacji wnętrza. Kuchnia jest długotrwałą inwestycją, dlatego też musi spełniać Twoje oczekiwania. Stąd też istotne jest by dopasować kuchnię do Twoich osobistych upodobań, by służyła Ci w codziennych czynnościach przez lata.
Zabudowana kuchnia jest idealnym rozwiązaniem do różnego typu kuchni. Sporzytkujesz w ten sposób każdy zbędny zakamarek swojej kuchni. Dzięki temu będziecie mieli więcej miejsca na swoje akcesoria kuchenne. Powierz kuchnię profesjonaliście, który wykona zlecenie odpowiadające Waszym potrzebom tworząc indywidualny projekt specjalnie dla Was.
Wzornictwo, technologia są indywidualnie przygotowane dla Klienta. Zgodnie z naszą 70-letnią tradycją, przygotowujemy projekty i tworzymy meble z pasją. Nasze salony istnieją w różnych miastach w całym kraju. Jakość doskonała, a także dodatkowo 5-letnia gwarancja. Wejdź i sprawdź dla siebie dogodną lokalizację WFM KUCHNIE www.wfm-kuchnie.pl
nataliapstryk

Postprzez Landon71 » 2014-12-22, 10:20

Na pewno pomocne są strony z aranżacjami, jak właśnie różne gazetki. Można dostać u nas kilka czasopism z aranżacjami, i tam właśnie poza gotowymi propozycjami znajdziesz wiele rad i wskazówek dotyczących indywidualnych aranżacji. Myślę, że warto do nich sięgnąć :)
Landon71

Postprzez Krystina » 2014-12-28, 20:49

Na blogach sporo można podpatrzyć.
Krystina

Postprzez Mani » 2015-01-10, 16:20

Jest mnostow pism branzowych, o forach nie wpsominając No i programy w tv. Ale to domena bardzije mojej żony, ja jestem od spraw technicznych, ona od wykończeń, mebelków, itp duperelek ;)
Mani

Postprzez nele322 » 2015-03-18, 13:30

ja poszlam na kurs (na ten dokladnie: http://kursprojektowaniawnetrz.com.pl/) i wtedy zdecydowałam o wykonczeniu całego domu, już okiem profesjonalistki ;) także polecam, zwłaszcza, że cena ok.!
nele322

Zobacz też to

Doradca Reklama

Następna strona

Powrót do Urządzanie domu lub mieszkania