Jak urządzić małe mieszkanie

Re: Jak urządzić małe mieszkanie

Postprzez MechDecor » 2019-02-12, 15:24

Jeżeli mieszkanie jest bardzo małe to polecam postawić na jasną kolorystykę ścian, dzięki której zyskasz na przestrzeni, plus dobrać fajne, ciekawe dodatki jak chociażby mech dekoracyjny :) Zerknij na naszą strone gdzie znajdziesz właśnie takie rozwiązania.
MechDecor

Odp

Google - reklama

Postprzez mazwoj » 2019-02-24, 09:50

Ja znowu polecę drzwi chowane w ścianę takie jak masz np. w Erkado czy w Porcie. Pierwsza firma do tego używa kaset Leona, druga ma Eclisse. Obydwa systemy są praktycznie bezawaryjne i mają świetną zaletę do małych pomieszczeń. Po otworzeniu drzwi nie zajmują Ci one miejsca. Fakt - tracisz te 15cm z przestrzeni, ale dzięki temu możesz dostawić jakiś mebel do ściany i w razie czego masz jeszcze czym zamknąć pomieszczenie co jest bardzo przydatne w małych mieszkaniach. Wiem, bo wynajmowałem nie jedną małą klitkę w W-wie i wiem co oznacza mikro przestrzeń bez drzwi i bez możliwości ich zamknięcia.
mazwoj

Postprzez Kamieniarstwo » 2019-03-12, 13:06

Im mniejsze mieszkanie mamy do urządzenia, tym w zasadzie większe pole do popisu dla nas jako kreatorów własnego wnętrza. Polecam stawiać na naturalne i przede wszystkim jasne kolory mebli oraz ścian, co w pewien sposób optycznie powiększy przestrzeń.
Kamieniarstwo

Zobacz też to

Doradca Reklama

Poprzednia strona

Powrót do Urządzanie domu lub mieszkania