Aranżacja biura

Re: Aranżacja biura

Postprzez AgataKruczyk » 2018-05-31, 12:13

biuro można urządzić na wiele róznych sposobów, ale to prawda powinno ono być zrobione w taki sposób, aby dla nas była do przyjemność. U mnie dominują jasne kolory, plus akcenty czarne i zielone, tak chciałam i mam. Ostatnio jeszcze przeglądałam w meblujdom super fotel, klasyczny wróc, elegancki model biurowy mobi plus unique, myślę, ze do wielu aranżacji pasowałby on. Klasyczne formy są dobrym rozwiązaniem później przy zamianie wystroju wnętrza.
AgataKruczyk

Odp

Google - reklama

Postprzez dendola » 2018-06-05, 05:46

AgataKruczyk napisał(a):biuro można urządzić na wiele róznych sposobów, ale to prawda powinno ono być zrobione w taki sposób, aby dla nas była do przyjemność. U mnie dominują jasne kolory, plus akcenty czarne i zielone, tak chciałam i mam.

sądzę że to najlepsza kolorystyka jaka może być w biurze :) ja też właśnie postawiłam na zielenie w połączeniu z ciepłymi barwami które znalazłam w kolekcji kolorów świata duluxa. akcenty natomiast są białe, aby nie wprowadzać zbyt dużo kolorów co by mogły klient drażnić
dendola

Postprzez Wladimir » 2018-07-02, 20:36

Dobrze tez jest miec oświetlenie dobrej jakosci tak by nam sie oczy nie meczyły. Ja np mam oswietlenie wykorzystujące technologie HCL od firmy Trilux. I co ważne ,ze lampy są energetyczne ;)
Wladimir

Postprzez alek » 2018-07-11, 18:37

Zarówno projekt przestrzeni biurowej jak i wyposażenie biura mamy od Interbiuro http://interbiuro.pl/ Firma bardzo solidna, proponuje dobre rozwiązania, u nas ich pomysły dobrze się sprawdziły. No i całe niezbędne wyposażenie – od wykładzin przez meble po oświetlenie - także mamy od nich.
alek

Postprzez Wladimir » 2018-11-14, 19:55

Jak już o to wszystko zadbacie, o wizerunek firmy, biura itd. To potem jest czas na to by zadbać o wizerunek firmy w internecie ;) Dobrze jest stworzyć stronę www firmy, tak stronę wizytówkę. Tylko błagam, nie róbcie takich rzeczy sami. Bo dobrze na tym nie wyjdziecie. Najlepiej jest zlecić takie czynności specjalnej agencji, która się tym zajmuje. Ja np zleciłem to agencji interaktywnej Proformat z Wrocławia. Strona wygląa profesjonalnie i jest responsywna- działa na wszystkich urządzeniach mobilnych.
Wladimir

Postprzez Domartstyl » 2019-01-03, 11:20

W kwestii aranżacji biura to moim zdaniem podstaw są dobre, ciekawe i ładne meble tapicerowane, które zawsze się sprawdzą, ich szeroki wybór znajdziecie u nas :)
Domartstyl

Postprzez Anielka11 » 2019-01-07, 08:17

To nie jest wcale takie trudne. W swoim biurze pomalowałam ściany na szaro, kupiłam białe meble i sztuczne storczyki z megascena.pl na parapet. Jak jestem na urlopie, nie martwię się podlewaniem, to bardzo praktyczne. Na podłodze mam płytki drewnopodobne, łatwo utrzymać je w czystości.
Anielka11

Zobacz też to

Doradca Reklama

Poprzednia strona

Powrót do Urządzanie domu lub mieszkania